Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

BEnDix

semson- Ja mam taki futeral ale ja kupilem normalnie go do HD2 bo jak ja kupowalem futeral to jeszcze nic do DESIRE HD nie bylo hehe na poczatku chodzil troche ciasno ale po 2 dniach sie wyrobil i lepiej sie sprawowal niz mialbym w nim HD2 bo HD2 wysuwal sie i wypadal :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś z Was wie gdzie można wyrwać takie etui oprócz sklepu HTC:HTC TP-C550 - Etui Desire HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A oto jedna opinia o tym futerale

Futerał sam w sobie jest dobrze wykonany jednak górna część zakrywa czujnik zbliżeniowy.Nie polecam!!!

Mówisz o Krusell orbit flex? To mnie troche zmartwołeś ale w sumie chyba przeżyje ten czujnik na rzecz dobrego pokrowca. Myśle jeszcze nad czyś typu pokrowiec na suwak jakiś zamsz w środku, coś takiego bo nie mogę patrzeć na zajechany telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupilem ten :

ETUI HANA SKORA OWCZA i9000 i8000 HD2 X10 DESIRE (1297060532) - Aukcje internetowe Allegro

jest super, na poczatku wydawal sie ciasny ale po 2 dniach sie naciagnal i pasuje idealnie!! mieciutka skorka i ladnie pachnie:) polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

Potwierdzam mialem kupiony ten sam pokrowiec nawet od tego samego sprzedawcy hehe i prawda po 2 dniach sie elegancko rozciagnal ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mówisz o Krusell orbit flex? To mnie troche zmartwołeś ale w sumie chyba przeżyje ten czujnik na rzecz dobrego pokrowca. Myśle jeszcze nad czyś typu pokrowiec na suwak jakiś zamsz w środku, coś takiego bo nie mogę patrzeć na zajechany telefon

mówie o tym krusell, wiesz czujnik jest bardzo wazny i nie poto inzynierowie HTC daja upgrad-y na czujnik zebym teraz go zasłaniał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC DESIRE HD LEATHER POUCH CASE COVER SLEEVE PO S550 on eBay (end time 08-Dec-10 12:44:06 GMT)

The HTC Desire HD Pouch PO S550 – Original HTC Desire HD Pouch from HTC,używam od tygodnia i jest naprawdę dobry,kilka dni trzymałem go w pokrowcu od HD2 nie było najgorzej,ale nowy s550 jest ciaśniejszy,

i ma dobry patent z taśmą w środku -bardzo ułatwia wyciąganie fona gdy dzwoni-nie trzeba się szarpać.

Koszt na Ebay £7.96 czyli koło 32zł za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KTM Graphic Cell Phone Cover - KTM Part Number(s): 3PW117190 – KTM Motorcycles

ja mam taki milestone sie miesci spokojnie wczoraj kolega mierzyl bodajrze wlasnie desire HD i tez wszedl bez wiekszych problemow, ma pasek do wysowania wiec telefon wychodzi spokojnie kosztuje56 zltych chyba i mozna go nabyc w salonach KTM jak nie maja na stanie to da sie pewnie zamowic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    semson

Mam pytanie odnośnie ebay bo też jestem zainteresowany oryginalnym pokrowcem, czy jedyny sposób przelania pieniędzy to paypal i czy przesyłka na tej konkretnej aukcji jest za darmo do całej Europy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi