Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

akurat fotka na aukcji obok przycisku POWER nie zachęca :D:D

No właśnie zauważyłem,że dziwnie to wygląda??!!! Ale na żywo jak założył to b.dobrze spasowana była..dziwna fotka...ale w końcu to produkt HTC który musi być dobrze spasowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nje
    ale w końcu to produkt HTC który musi być dobrze spasowany.

Niekoniecznie... Jak HTC robi telefony z niedociągnięciami to co dopiero akcesoria .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    ja na swój jeszcze czekam. Jak przyjdzie to dam znać;)

Mój case i zwykły futerał:P

dsc02570h.jpg

dsc02571r.jpg

dsc02572k.jpg

dsc02579w.jpg

dsc02581ul.jpg

dsc02584b.jpg

dsc02585i.jpg

dsc02586cx.jpg

dsc02588v.jpg

Trochę na niego czekałam;)

Edytowane przez cherry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wybrać: Otterbox Commuter, czy Case-Mate Tough?

Nadmienię, że Case-Mate miałem innym telefonie i bardzo mi pasowała jakość tego pokrowca, ale w Otterbox-ie podobają mi się "klapki" zamykające porty... tylko czy one z czasem się nie wyrobią i nie zaczną same się otwierać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co wybrać: Otterbox Commuter, czy Case-Mate Tough?

Nadmienię, że Case-Mate miałem innym telefonie i bardzo mi pasowała jakość tego pokrowca, ale w Otterbox-ie podobają mi się "klapki" zamykające porty... tylko czy one z czasem się nie wyrobią i nie zaczną same się otwierać?

Tak się składa,że mam ten i ten pokrowiec. Obydwa są naprawdę solidne a jeśli chodzi o zaślepki w Otter to gwarantuję,że spokojnie wyrobią dwuletnią gwarancję telefonu...później i tak zmienisz maszynę na coś lepszego ;) Jest tylko jedna różnica w tych dwóch pokrowcach..w CMT Hybryda plastik jest bardziej chropowaty co zapewnia lepszy chwyt (jak dla mnie) nie ślizga się w dłoni...ale wybór należy do Ciebie.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mirosław

Jeśli chodzi o poziom ochrony telefonu to któryś wyróżnia się jakoś szczególnie? Chodzi mi szczególnie o ochronę ekranu - progi po jego bokach - oraz zabezpieczenie przed upadkami - jakieś wzmocnienia rogów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @Mirosław

Jeśli chodzi o poziom ochrony telefonu to któryś wyróżnia się jakoś szczególnie? Chodzi mi szczególnie o ochronę ekranu - progi po jego bokach - oraz zabezpieczenie przed upadkami - jakieś wzmocnienia rogów.

Case Mate ma bardziej elastyczny plastik więc (moje zdanie) wybrał bym raczej właśnie jego no i oczywiście bardziej chropowaty co zmniejszy ryzyko wyślizgnięcia się z rąk....guma bardzo dobrze okrywa boki ekranu ale wiesz jak to jest w praktyce..gdy telefon upada na ziemię to przeważnie ekranem w dół ;) a o jakiś kamień nie trudno na chodniku czy asfalcie który porysuje lub rozbije wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5qra

Odebrałem właśnie DHD.

Jakoś nie kumam idei tych plastikowych protectorów, to nie urządzenia pomiarowe czy inne narzędzia, ale co kto lubi.

Ma ktoś do odsprzedania od ręki folię oryginalną - lokalizacja Śląsk, tak żeby w weekend odebrać ??

Może ktoś chce pozbyć się etuii skórzanego :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deenbe
    Jakoś nie kumam idei tych plastikowych protectorów, to nie urządzenia pomiarowe czy inne narzędzia, ale co kto lubi.

mi akurat lepiej lezy w dloni, w gumowym kondomku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5qra

Może ja jestem inny i lubię metal :) Mam też e71 używam bez pokrowca (Nokia akurat dawała w zestawie), ale do DHD coś musi być. Czy wizjer jest jakoś wzmacniany ?? No bo w tych wynalazkach poza typowym etoi jest przeważnie na wierzchu.

Możecie polecić sprawnego sprzedawcę a może ktoś z Was handluje oryginalnymi akcesoriami ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi