Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja kupiłem w sówkę na rzep za 20 zł do mojego DHD i sprawuje się nienagannie oto fotki:

3aca828da02f9d25med.jpg

f4032377884d74eamed.jpg

a942e76f7639f683med.jpg

2af0d2111db2994bmed.jpg

7d4cb46dc4f3e09fmed.jpg

Edytowane przez Puszek32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Od kilku dni używam Case Mate Skin Black i jestem zadowolony. Na początku myślałem że będzie trochę za gruba (krawędzie mocno wystają nad ekran) ale teraz mi to nowe przeszkadza a znakomicie ochrania ekran. Guma jest bardzo przyjemna w dotyku i nie wyslizguje się z dłoni. Przyciski do zgłaśniania oraz do włączania też sa przykryte gumowymi przyciskami, które lekko wystają, przez co używanie ich jest według mnie łatwiejsze niż bez pokrowca. Jedyna wada, która mi czasami przeszkadza to, że do gumy przyklejają się drobinki kurzu np. po wyjęciu telefonu z kieszeni spodni. W zestawie także jest folia na ekran, której jeszcze nie używałem, bo mam już założoną folię bluestar screenprotector która kupiłem w sklepie internetowym za 3zł :) i spisuje się wyśmienicie.

Wcześniej używałem też takiej samej nakładki z dziurkami, której zdjęcia zamieszczał już ktoś w tym wątku (tylko w kolorze czarnym a nie białym jak na zdjęciach). Po jakimś czasie czarny lakier zaczął schodzić a przez dziurki w nakładce zbierał się kurz i inny syf z tyłu odbudowy. Niestety dostały sie też drobinki piasku, które porysowały skutecznie obudowę. Przestrzegam także przed używaniem takich nakładek, które często występują pod nazwą GRID czy MESH.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chible

Słyszę tu głosy, które negują potrzebę posiadania pokrowca np typu otter czy case mate. Też tak przez pewien okres czasu myślałem, że dbam etc. więc jest mi to nie potrzebne, ale co z tego, że ja dbam jak ktoś trąci mnie, a chwyt jedną ręką takiego dużego cacka nie jest łatwy i pewny, kończy się tak jak u mnie - lądowanei na kostce i pęknięta szybka bo upadł rogiem i w rogu alu się wgięło i szyba pękła. Teraz kombinuję jak tylko mogę, żeby starczyło mi na naprawę i na otter box i żeby się to jeszcze jakoś opłaciło. BTW gdzie najtaniej kupi otterbox comutter? Znalałem na stronie sklep htc jest tam za 99 zł z VAT z tym, że nie wiem czy ten vat naliczony czy doliczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przycisku power pewnie się już wogóle nie da wcisnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Nie tylko power, ale volume +/- też nie wciśniesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem taki za 6zl i tez trudnoi sie wcska przyciski :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

No w sumie i technicznie może być źle bo się naciski mogą połamał to może coś innego. W sumie bardzo podoba mi się ta "opona " wcześniej pokazywana na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey! Mogłby ktoś polecić jakieś etui, zeby był łatwy dostęp do przycisków i nie za drogi. :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    madsin

Ostatnio udało mi się kupić futerał firmy Piel Frama jest bardzo dobrze dopasowany a jakość skóry jest rewelacyjna niestety ma jedną wadę kosztuje dość sporo mimo wszystko polecam.post-69645-14255699054952_thumb.jpg

post-69645-14255699054713_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi