Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Agreal

Witam!

Zarejstrowałem się na tym forum głównie po to a by się zapytać o pewną ważną sprawę.Otóż od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem dhd i w związku z tym chciałbym sprawić sobie jakąś obudowę chroniącą telefon. I tu pojawia się dylemat. Co będzie lepsze? Czy obudowa zrobiona z plastiku/gumy ,czy może skórzany futerał? Prosiłbym o szybką odpowiedź która najlepiej zawierałaby jakieś linki do sklepu/aukcji.Pozdrawiam i witam wszystkich na forum!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

To od Ciebie zależy co wolisz. Guma/plastik robi z telefonu już trochę cegłę, jednakże doskonale go chroni, sprawia, że pewniej leży w dłoni. Skórzana wsuwka wygląda estetycznie jednak podczas wyjmowania telefonu, klapka od sim lubi zostać w środku. Niestety chroni telefon tylko gdy go nie używamy. Dlatego jeśli wyleci nam on z ręki np. podczas pisania sms'a, nie jest już chroniony. Osobiście preferuje gumową obudowę np.:

CASE-MATE POP Z FOLIĄ HTC DESIRE HD FVAT NOWOŚĆ !! (1804128093) - Aukcje internetowe Allegro

WYPRZEDAŻ - CASE-MATE TOUGH ETUI HTC DESIRE HD (1788071325) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Agreal

Znalazłoby się coś podobnego ,ale z trochę niższą ceną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    metaal
    Znalazłoby się coś podobnego ,ale z trochę niższą ceną?

Witam

Jest tego cała masa Allegro.pl - aukcje internetowe. Ale kolega Matt93 podał ci to co jest markowe i warte ceny. Sam używam i jestem zadowolony.

Postrufka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cparty

Witam, zastanawiam się nad tym pokrowcem CASE-MATE SAFE SKIN HTC DESIRE HD + FOLIA FVAT (1900367398) - Aukcje internetowe Allegro

I w związku z tym mam pytanie czy ktoś już ma coś takiego? Czy guma wystająca i zachodząca na przód telefonu nie będzie przeszkadzać w używaniu?Słyszałem wiele pochlebnych słów na temat firmy Case Mate, jednak nie chciałbym wywalać 40 zł na coś co będzie mi bardziej przeszkadzało niż pomagało. Jakie są wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Dla mnie to takie wynalazki to tylko szpecą fona .Telefon jest dla nas a nie my dla niego. Idąc tym tokiem myślenia wszystkie droższe przedmioty należałoby zabezpieczać przed porysowaniem .Wpadamy w lekką paranoję. Auto też zapakujemy w folię ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam ortginalna folie i gume od HTC i ten duet spisuje sie rewelacyjnie. Polecam.. i nie szpeci tel. Ba! Nawet lepiej wyglada teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie co podałeś w wyżej.Jest całkiem fajne w dotyku i dobrze leży w dłoni.Telefon mi spadł w tym futerale i nic mu się nie stało.Ale ostatnio zauważyłem jakby otarcie koło przycisku wyłączania.Takie 2 kropki niby nic ale są, na pewno przez zdejmowanie i wkładanie.Wiec chyba warto zainwestować w coś droższego jak pojawi się jeszcze jedna ryska to wywalam to do kosza i kupuje coś porządnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hdtv

Zakupię to na pewno. Gdybyś coś znalazł lepszego to pochwal się na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi