Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Matt93

Moim zdaniem wszystkie te badziewia tylko szpecą telefon, powiększają jego i tak już niemałe rozmiary i w większości wcale go az tak mocno nie chronią. Większość ludzi używa jednego telefonu przez okres trwania abonamentu, czyli przeciętnie 2 lata. Jak bardzo można przez ten czas zniszczyć telefon? Kilka rys się na pewno pojawi, ale co z tego? Po 2 latach telefon ląduje i tak w szufladzie lub zmienia właściciela. Jak bardzo przyda wam się wtedy ten idealny wygląd? Dostaniecie za niego więcej o powiedzmy 200 zł, za dobry zestaw folia+case trzeba dać ok 100. Czyli zarobicie na telefonie 100 zł przez to, że będziecie nosić go w futerale i chuchać, żeby tylko nic mu się nie stało. Ja kupiłem ten telefon juz ponad rok temu za 2200. Nosiłem go w futerale przez może przez miesiąc i powiem wam, że nadal wygląda on bardzo dobrze. Ale co z tego? Jakbym go teraz sprzedawał to i tak dostane pewnie z 800-900 zł. I jak ma się do utraty wartości ta 100 zaoszczedzona na chuchaniu? Moim zdaniem te futerały to niepotrzebne gadżety, które prędzej czy później i tak lądują na półce.

Co do mojego futerału. Dawno temu stwierdziłem, że telefon trzeba chronić i kupiłem to:

ETUI OBUDOWA CASE-MATE Z FOLIĄ - HTC DESIRE HD (1876716216) - Aukcje internetowe Allegro

Przez pierwszy tydzień byłem wniebowzięty. Telefon wydawał mi się jeszcze piękniejszy pewnie leżał w dłoni. Cieszyłem się dopóki nie wyjąłem go z futerału. Wtedy wydał mi się 2 razy chudszy, lżejszy i jednak ładniejszy. Od tamtego czasu case ładnie kurzy się na półce. I wcale nie żałuję tej decyzji. Na telefonie mam może z 7 białych kropek na tylnej krawędzi. Nie odpadło mi h w napisie "htc" jak już słyszałem kiedyś na forum, nie mam miliona rys. Jestem młody. I nie dbam jakoś specjalnie o ten telefon(tak to jest z rzeczami na które nie trzeba było zarobić). Oczywiście nie noszę go w jednej kieszeni z kluczami czy też innymi śmieciami. Nie raz imprezował razem ze mną. Był nawet w okrzykniętym złym sławą Regenersis z powodu wymiany przedniego głośnika. I do dziś wygląda moim zdaniem świetnie.

Także jeśli kupujecie futerał tylko po to, żeby telefon wyglądał po wyjęciu z niego idealnie to zastanówcie się czy to ma sens.

PS przepraszam za składnie niektórych zdań, ale jest piątek wieczór. Mam nadzieję, że wybaczycie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zolo

Ja noszę telefon w futerale dla własnego spokoju, powiem szczerze że w sprawie rys itp to jestem pedantem, więc mając telefon w pokrowcu jestem po prostu spokojny. A do tego mam go około roku i nadal wygląda jak bym go wyjął z pudełka i to jest dla mnie satysfakcjonujące.

I powiem szczerze że myślałem początkowo o kupnie jakiegoś drogiego pokrowca itp, ale kupiłem pokrowiec za 40zł, tak niby taki bubel. Powiem szczerze że gdy już go dostałem to byłem miło zaskoczony jakością wykonania i służy mi do teraz, super spasowany itp :)

Folie na ekranie mam od HTC oryginalną, dałem około 20zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moim zdaniem wszystkie te badziewia tylko szpecą telefon, powiększają jego i tak już niemałe rozmiary i w większości wcale go az tak mocno nie chronią. Większość ludzi używa jednego telefonu przez okres trwania abonamentu, czyli przeciętnie 2 lata. Jak bardzo można przez ten czas zniszczyć telefon? Kilka rys się na pewno pojawi, ale co z tego? Po 2 latach telefon ląduje i tak w szufladzie lub zmienia właściciela. Jak bardzo przyda wam się wtedy ten idealny wygląd? Dostaniecie za niego więcej o powiedzmy 200 zł, za dobry zestaw folia+case trzeba dać ok 100. Czyli zarobicie na telefonie 100 zł przez to, że będziecie nosić go w futerale i chuchać, żeby tylko nic mu się nie stało. Ja kupiłem ten telefon juz ponad rok temu za 2200. Nosiłem go w futerale przez może przez miesiąc i powiem wam, że nadal wygląda on bardzo dobrze. Ale co z tego? Jakbym go teraz sprzedawał to i tak dostane pewnie z 800-900 zł. I jak ma się do utraty wartości ta 100 zaoszczedzona na chuchaniu? Moim zdaniem te futerały to niepotrzebne gadżety, które prędzej czy później i tak lądują na półce.

Co do mojego futerału. Dawno temu stwierdziłem, że telefon trzeba chronić i kupiłem to:

ETUI OBUDOWA CASE-MATE Z FOLIĄ - HTC DESIRE HD (1876716216) - Aukcje internetowe Allegro

Przez pierwszy tydzień byłem wniebowzięty. Telefon wydawał mi się jeszcze piękniejszy pewnie leżał w dłoni. Cieszyłem się dopóki nie wyjąłem go z futerału. Wtedy wydał mi się 2 razy chudszy, lżejszy i jednak ładniejszy. Od tamtego czasu case ładnie kurzy się na półce. I wcale nie żałuję tej decyzji. Na telefonie mam może z 7 białych kropek na tylnej krawędzi. Nie odpadło mi h w napisie "htc" jak już słyszałem kiedyś na forum, nie mam miliona rys. Jestem młody. I nie dbam jakoś specjalnie o ten telefon(tak to jest z rzeczami na które nie trzeba było zarobić). Oczywiście nie noszę go w jednej kieszeni z kluczami czy też innymi śmieciami. Nie raz imprezował razem ze mną. Był nawet w okrzykniętym złym sławą Regenersis z powodu wymiany przedniego głośnika. I do dziś wygląda moim zdaniem świetnie.

Także jeśli kupujecie futerał tylko po to, żeby telefon wyglądał po wyjęciu z niego idealnie to zastanówcie się czy to ma sens.

PS przepraszam za składnie niektórych zdań, ale jest piątek wieczór. Mam nadzieję, że wybaczycie

Mam podobny futerał co podałeś w linku.Wcześniej napisałem że jak jeszcze zrobi mi jedna kropka lub kreska do wyrzucam do do kosza.I zrobiły się 2 kropki obudowa nawet nie była ściągana masakra teraz mam jakieś 6 białych kropek koło kamery i przycisku włączania.Nie polecam tych tańszych etui.Nakładam tylko ten futerał jak idę na trening, zawsze jakieś zabezpieczenie nie raz obił się o jakieś żelastwo.Tak jak napisałeś lepiej zainwestować tylko w folie w dbać o swój telefon.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam DHD od roku i jedynym zabezpieczeniem mojego telefonu jest folia na wyświetlaczu. Poza delikatnie otartą ramką kamery z farby nie mam żadnych innych rys, kropek i tym podobnych uszkodzeń. A komórka często jest wpinana i wypinana z holdera samochodowego dedykowanego, na treningi też jeździ. Ale ja się temu nie dziwię, bo moim zdaniem HTC robi super wytrzymałe obudowy. Mam jeszcze G1, którego kupiłem praktycznie jak tylko ukazał się na naszym rynku i używam go do tej pory. Jedyne co ma, to delikatną rysę, która powstała po upadku z wysokości około metra na beton.

HTC są super wytrzymałe i basta!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobil1

allegro.pl/htc-desire-hd-futeral-etui-max-rubber-case-folia-i1972514951.html

Co sadzicie o tym? Akurat do kupienia w moim miescie cena niezbyt wygorowana i wyglada solidnie.

Na chwile obecna posiadam wsuwke, ale juz dwa razy telefon upadl mi na ziemie obijajac ten sam rog, wiec chce kupic cos co bedzie w pelni go chronic. Czy w tym pokrowcu telefon sie nie porysuje? Chodzi mi o tylnia czesc telefonu i kurz albo inne drobiny, ktore moga sie tam dostac...

Pozdrawiam.

Widze, ze temat byl poruszony strone wczesniej, tak wiec tylko odswiezam i moze ktos od tamtego czasu zaopatrzyl sie w cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Tak jak kolega pisał wcześniej, pod futerał dostaje sie troche syfu i rysuje on obudowa na krawędziach. Pojawiają się takie małe kropki. No i powodzenia przy wciskaniu przycisków głośności :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuj tego pokrowca..mam go i leży w szafie najgorzej dopasowany jaki kiedykolwiek widziałem od HTC. Tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deenbe

ja nie wiem co ty masz za podrobe, moj jest dopasowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i co tu poczać....... 1:1? to doradźcie jakas dobra folijke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi