Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

AS0

No ale cena, co by nie mówić, nieco wysoka jak za etui.

Szczególnie, że wyżej podane przeze mnie to koszt 20zł...

A coś tańszego? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakiś dobry człowiek powiedzieć czy to etui będzie ok?

etui HTC Desire HD pokrowiec SLine futerał FOLIA (3470848342) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy zakrywa on przycisk volume czy jest zrobiony otwór? Bo potrzebuje żeby był zakryty gdyż mi lekko wypada przycisk volume... Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź gdyż jeszcze dziś chcę zamówić :)

oczywiście pivvko czeka !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Mam taki sam tylko od innego sprzedawcy i potwierdzam, przykrywa w całości przyciski głośności. Dodam też, że (o ile to nie tylko mój egzemplarz) etui nie leży ciasno na rogach ekranu i podczas naciskania vol +/- będzie trochę większy "skok". Ale jak by to przeszkadzało zawsze można podkleic jakimś papierkiem :)

Odstajacy przycisk vol to chyba przypadłość DHD, ale może nieco odkleila ci się gumka od plastiku (na dole przycisku) i dlatego odstaje ;)

Wysłane z mojego HTC Desire HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gumka na vol- przyczepiona jest do przycisku, natomiast ja mogę lekko ruszając wyjąć cały przycisk razem z tą małą gumką ... Mam nadzieję, że to etui ściśnie jakoś ten przycisk, masz jakieś rady jakby można to uratować domowymi najlepiej sposobami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Ja wręcz przeciwnie. Do każdego telefonu kupuje jelly case i jestem bardzo zadowolony. Obecnie zakupiłem folie i to etui za 15 zł łącznie z przesyłka ze sklepu netimes.com. Sklep bardzo dobry, już kilka razy kupowałem u nich i nie ma problemu, można płacić w złotówkach kartą lub przez paypala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi