Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

reXio

I tak najlepsze futeraly robi SENA Sena Cases - Designer Leather Cases : BlackBerry case, iPhone case, Treo case, iPod Touch case, and other PDA cases

Inne, wlacznie z nienajgorszym S550 od HTC ktorego mam, sa mniej lub bardziej daremne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jak już kilka innych osób zakupiłem takie etui: ETUI HANA SKÓRA OWCZA

Musiało się na początku rozciągnąć, początkowo wysuwanie telefonu powodowało, że ta zaślepka od karty Sim zostawała w pokrowcu, ale teraz już jest ok. Etui jest bardzo przyjemne w dotyku, no i oprócz tego, że spełnia funkcję ochronną, to ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dziś przyszedł taki gumiak wykonany z tworzywa TPU. Zamówiłem oryginalny, ale czas oczekiwania, to ponad 2 tygodnie od dostawy do dystrybutora + czas wysyłki do mnie, więc zrezygnowałem...

Kupiony na tej aukcji:

NIEZNISZCZALNY Pokrowiec TPU HTC Desire HD (1317056984) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo polecam jeśli ktoś nie lubi wyciągać telefonu ciągle z etui. W tym pewnie trzyma się w dłoni i tworzywo "klei" się do płaskich powierzchni, więc mniejsza obawa o przypadkowe ześlizgnięcie się z czegoś na czym go zostawiliśmy ;) otwory zostały wycięte idealnie i to co zasługuje na + to, że obiektyw jest chroniony kiedy położymy telefon na plecach (krawędź gumiaka wokół obiektywu wystaje ponad jego płaszczyznę), także przyciski wciskają się o podobnej czułości jak bez pokrowca.

Kilka fociszy jak to wygląda ;)

s5001811.jpg

s5001812.jpg

s5001813.jpg

s5001815.jpg

s5001816w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i panie polecam tą osłonkę na nasze cudeńka

HTC Desire HD Commuter Series Cases // OtterBox.Com

Jest w 100% dopasowana do Naszych DHD.Ja już zamówiłem i czekam na przesyłkę. Jak już dojdzie i ubiorę go w to ubranko to cyknę kilka fotek by pokazać,że naprawdę warto wydać te 35$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może zapodam coś co ostatnio kupiłem i teraz nie mogę się zdecydować które odsprzedać a które zostawić sobie.

img6157fz.th.jpg

img6154m.th.jpg

img6162n.th.jpg

img6161c.th.jpg

img6160j.th.jpg

img6158p.th.jpg

img6156p.th.jpg

img6155p.th.jpg

Tutaj więcej fotek z Desire HD

http://picasaweb.google.com/worms0708/CaseDesireHDSlikon30zPlastik55PrzesyKaFoliaNaWyswietlaczGratis?feat=directlink

Edytowane przez slukrzy12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

slukrzy12 - jak z dopasowaniem tych z plastiku, co to za firma i czy są czarne? Nie rysują obudowy przy zakładaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burko

A ja mam inne pytanie. Czy ktoś spotkał się z etui zakładane na ramię do DHD? Miałem takie z Belikna do iPhona i teraz poszukuję do DHD. Przydaje się do biegania.

Burko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slukrzy12 - jak z dopasowaniem tych z plastiku, co to za firma i czy są czarne? Nie rysują obudowy przy zakładaniu?

W linku wyżej masz więcej fotek z picassa, tam można sobie lepiej wszystko zobaczyć.

Czarnej nie posiadam, ale pewnie są, dopasowanie wręcz idealne, ściągałem już kilkadziesiąt razy i telefon jak nowy. Dziś nawet poleciał mi klapką do dołu w locie zrobił oberka i silikon zdał egzamin w 100%, wysokość około 1,5 metra. Miałem obawy o kamerę, ale jest git, tylko się odbił od metalowej posadzki hehe.

Nie wiem na ile fart, ale jakby nie było silikon wszystko dobrze zamortyzował, wcześniej miałem założony plastik, ale nie będę sprawdzał jak on zda egzamin, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, będę się czaił na czarne. Póki co kupiłem futerał silikonowy (zwykły, nie z tzw. TPU), z internetowej aukcji i niestety padaka - jest zupełnie niedopasowany, za duży jakiś taki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten jest ciężko włożyć i zdjąć, ale i tak jest bardzo elastyczny jak się dobrze popieści, dopasowanie idealne.

Możliwe bardzo że jeszcze będę miał czarne, o ile nie zostanę oszukany, bo niestety dwie przesyłki już przepadły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi