Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Pirzu

co myślicie o tym pokrowcu:

HYDRO GEL CASE BLACK + LCD PROTECTOR FOR HTC DESIRE HD (aukcja 150517510127) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

Ja to sie troche boje, ze jednak telefon sie zagrzeje podcza uzytkowania przez brak cyrkulacji powietrza ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego noszę w pokrowcu z TPU w pomieszczeniach gdzie temp dochodzi do 35C i jakoś się jeszcze nie ugotował :) poza tym w lato trzymając telefon w kieszenie niemalże też nie ma wokół niego przewiewu i jakoś działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

Owszem. Ale jest cyrkulacja powietrza i powiew , a tu ciepło nie ucieka. Masz futeral HTC czy np z allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

istnieje coś takiego jak cyrkulacja powietrza przez aluminiową obudowę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Owszem. Ale jest cyrkulacja powietrza i powiew , a tu ciepło nie ucieka. Masz futeral HTC czy np z allegro ?

Pirzu!!!! A co powiesz na Otter Box-a dla np. HD2 Zamkniety na amen i nic mu się nie dzieje!!!! Niema czegoś takiego jak cyrkulacja powietrza w telefonach...chyba,że chciałbyś mieć ogrom kurzu w srodku wraz z powietrzem!!!:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie myl pojęcia cyrkulacja. Cyrkulacja jest to obieg w zamkniętym pomieszczeniu, bądź osłonie czegoś co wymaga tej cyrkulacji np: domowy komputer, gdzie głównie muszą być spełnione 2 warunki:

1: doprowadzenie np: zimnego powietrza z zewnątrz.

2: odprowadzenie np: ciepłego powietrza na zewnątrz.

W telefonie nie ma takiej ilości przestrzeni aby ten proces miał w ogóle miejsce. Tutaj obudowa telefonu działa jako radiator i to ona jest odbiornikiem ciepła z elementów, a powietrze otaczające obudowę z zewnątrz jest utylizatorem ciepła odebranego z obudowy. Pokrowiec, czy to skórzany, czy silikonowy ma pewną przepuszczalność cieplną (oczywiście mniejszą od samej obudowy) i gwarantuję Ci, że ma na tyle dobrą aby oddać w otoczenie tyle ciepła aby telefon się nie przegrzał. Pomyśl logicznie... skoro nawet istnieją osłonki plastikowe produkowane przez samych producentów np: dla iphona 4, to myślisz, że producent pozwoliłby sobie na taką gafę i wypuścił coś, co źle wpływało by na użytkowanie urządzenia? :facepalm1:

jeśli koniecznie chcesz mieć tą cyrkulacje wsadź telefon w pudełko i z jednej strony zamontuj wentylatorek wdmuchujący, a z drugiej wydmuchujący. Masz obieg powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

;)

Tysiące przypadków znałem gdy silikon uszkodził telefon. Niestety ;) nawet mój poprzedni telefon się przegrzał przez silikon. Może dużo się zmieniło.

Właśnie jedni odradzają drudzy nie mają nic przeciwko.

Osobiście HTC zapewnia 100% bezpieczeństwo na swój produkt. Także jakby co na gwarancje się wyśle.

Jeżeli Seba gwarantujesz, to ta Twoja gwarancja również dotyczy się również np. oglądania filmu i ładowania jednocześnie ? ;>

A i były takie gafy :>

---------- Post dołączono o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Po drugie nie łapcie za słówka z ta cyrkulacja powietrza bo wiadomo o co chodzi.. chyba ze standard na złość :) hlehle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

Panowie wg mnie to Przu zadaje idiotyczne pytania w kazdym dziale. Pyta sie co chwile cos...- czy moze byc taki pokrowiec czy moze taki bo nabija sobie posty i tyle bo jego smieszne pytania i odpowiedzi mnie rozwalaja;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ;)

Tysiące przypadków znałem gdy silikon uszkodził telefon. Niestety ;) nawet mój poprzedni telefon się przegrzał przez silikon. Może dużo się zmieniło.

Właśnie jedni odradzają drudzy nie mają nic przeciwko.

Osobiście HTC zapewnia 100% bezpieczeństwo na swój produkt. Także jakby co na gwarancje się wyśle.

Jeżeli Seba gwarantujesz, to ta Twoja gwarancja również dotyczy się również np. oglądania filmu i ładowania jednocześnie ? ;>

A i były takie gafy :>

---------- Post dołączono o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Po drugie nie łapcie za słówka z ta cyrkulacja powietrza bo wiadomo o co chodzi.. chyba ze standard na złość :) hlehle

Co Ty za bajki opowiadasz, podaj choć 2 przykłady telefonów z tysięcy które znasz które się przegrzały przez silikon. Przestań takie bajki opowiadać.

Moderatora proszę o trochę więcej powagi do tematu a nie pozwalanie dzieciakom pisania takich bredni na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zoltan78 i reszta mająca jakies ale do moderacji, wezcie WY sie wszyscy zdecydujcie ... W jednym temacie (http://forum.android.com.pl/f222/nawigacja-na-dhd-33217/index4.html) piszecie, ze zbyt powaznie podchodze do moderowania, w innym składacie zażalenia na temat mojej osoby (http://forum.android.com.pl/f27/atmosfera-na-forum-32240/) (wiec dałem sobie siana) ... A tutaj piszesz, zeby zachowywac sie troche powazniej ... "Bądz tu mądry i pisz wiersze". Chcieliscie luzu w moderacji? Macie! Ja chciałem prowadzic porządek WY sie buntowaliscie ... Macie co chcieliscie. Ja dostosowałem sie do waszych sugestii i próśb, gdyż sugestie uzytkowników są dla mnie ważne - ale idioty ze mnie nie robcie. Niech robi to teraz Pirzu z was ... Pewnie teraz znowu zle będzie, bo posłuchałem waszych rad ? I wez tu człowieku bądź mądry :/ Albo pilnuje porządku wszędzie wg moich kryteriow albo wprowadzam proponowany przez was LUZ wg równiez moich kryteriow. Pozdrawiam i zyczę miłego korzystania z FORUM.

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi