Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Pirzu

Wy se jaja robicie. Podam przykład i powiecie bajka. Forum jest po to żeby pytać i pomagać. Mogę nawet i mieć opcje zebym miał 0 postow. Mi to wisi . Mówię fakty. Sama Nokia miała problemy tego typu ale Wy jesteście cholernie mądrzy jak kowalska z pod mostu.

---------- Post dołączono o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

A Ty kuzwa dzieciaku ile masz lat ? LUDZIE - OGARNIJCIE SIE BO TO JEST ŻAŁOSNE CO ROBICIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Ja dostosowałem sie do waszych sugestii i próśb, gdyż sugestie uzytkowników są dla mnie ważne - ale idioty ze mnie nie robcie. Niech robi to teraz Pirzu z was." Widzę, że zauważyłeś więc powinieneś reagować. Musisz znaleźć złoty środek, a Pirzu ]wyraźnie zaniża poziom forum. Może robi to specjalnie i jest zwykłym trollem lub jest jeszcze młody i wydaje mu się, że postępuje właściwie... Jako moderator posiadasz narzędzia "wychowawcze".

Od razu ubiegnę odpowiedzi Pirzu, że nie mam zamiaru dywagować na temat sensowności Twoich wypowiedzi, ale mógłbyś merytorycznie podchodzić do problemów związanych z telefonem, które Cie nurtują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

Irytujace to jest. Co zadam pytanie bądź chce się upewnić to już negacja. Poprostu się rsucilisie na mnie i jakby Wasza integracja.powstała. moze popatrzycie sugestywnie ? Nie ja zanizam poziom, tylko Wasze idiotyczne komentarze specjalnie do mnie co za tym idzie wspólne idiotyczne dyskusje. Jesteście tacy - negujecie mnie ale sami nie pomyślicie jak postepujecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec OT.

Pirzu - nie daj się prowokować i nie pisz głupot,

Reszta ludzi - skończcie naskakiwać na Pirzu.

Skarżyliście się, że moderacja za dużo się wtrąca to macie co chcieliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reszta ludzi - skończcie naskakiwać na Pirzu.

chosen one Swoim podpisem rozwalasz nasze naskakiwanie na pirza w przedbiegach . :D

Krzysiec Pożyczył byś mi na chwile konto moda dam jednego bana na Ip i ci oddam je spowrotem . Prosze :D

P.S Pirzu masz stałe Ip czy zmienne ?? Masz neostrade , albo netie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

jak dostanę adma i dam bana komus to na pewno Ci powiem Śmieszny ludziku. sam mam własną sieć z kumplami tworzymy ;) bo widzisz, internet u mnie czyli łask zresztą jak łódź ma internet z poznania (poprowadzony kablami ) i traci dużo na tym. po drugie nerwicy dostaje przez obsługę .

---------- Post dołączono o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

A propo tematu , spotkaliscie gdzieś jakieś bumpery na DHD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Kłócą się w dziale o pokrowcach i jeszcze piwa za to zbierają. Rewelacja ;d

Ja z sąsiadem tworzę wspólną sieć wifi, tylko, że on o tym nie wie

Jest już na DHD taki bumper przezroczysty jak na iphona?

HTC oferuje oryginalne pokrowce silikonowe/TPU w kolorze czarnym, czy tylko w te wzorki?

Telefon nie rysuje się bumperze/plastikowej obudowie na tyle telefonu?

Edytowane przez Matt93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś na temat. Etui od renomowanej firmy Case-Mate w postaci silikonowej ;) Pasuje idealnie i jest o fakturze porowatej co sprawia, że telefon nie ślizga się w nim na dłoni.

s5001830.jpg

s5001831.jpg

s5001832.jpg

s5001833.jpg

W komplecie dostajemy folie na wyświetlacz, która zresztą jest widoczna na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszt takiego silkonu ? Gdzie kupic ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na allegro i były tylko 2 sztuki. Załapałem się ja i jeden z użytkowników forum, któremu podesłałem linka.

cena: 65zł + wysyłka 8zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi