Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

BEnDix

Hehehe ja jestem drugim posiadaczem tego eleganckiego etui :) pasuje idealnie warto bylo kupic ten niz czekac na oryginal od HTC! Dzieki SEBA za link hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś by nie wiedział jakie Etui wybrać to polecam dwie aukcje:

Etui HTC Desire HD Czarny Wawa BCM (1349055460) - Aukcje internetowe Allegro

Etui chroniące HTC Desire HD TPU Wawa BCM (1349055295) - Aukcje internetowe Allegro

Super wykonanie dobrze dopasowane i potrafią skutecznie ochronić DHD.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hehehe ja jestem drugim posiadaczem tego eleganckiego etui :) pasuje idealnie warto bylo kupic ten niz czekac na oryginal od HTC! Dzieki SEBA za link hehe :)

Podajcie jakiś link na aukcję na której kupiliście, może będzie jeszcze wystawiał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

seba84_2005, BEnDix a powiedzcie jak w tych Waszych etui ma się sprawa przycisków głośności? Jak tego się używa? Bo bez żadnego pokrowca jest u mnie kiepsko a tu jest gorzej czy może lepiej? Jakiej grubości jest mniej więcej ten silikon?;) no i jak z przyciskiem Power ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui nie jest grube i jest cieńsze od tych tańszych z tpu. Przyciski jak dla mnie działają w nim o wiele lepijej niż bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

Glosnosc i power dzialaja duzo lepiej bo to etui ma w tych miejscach takie specjalne nie wiem jak to nazwac "cos" hehe ze lekko wcisniesz i elegancko trybi:) naprawde polecam pokrowiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glosnosc i power dzialaja duzo lepiej bo to etui ma w tych miejscach takie specjalne nie wiem jak to nazwac "cos" hehe ze lekko wcisniesz i elegancko trybi:) naprawde polecam pokrowiec.

"coś" zgrubienie pod gumą ;) ktore stanowi pewnie formę przejsciówki ktora lepiej trafia w przyciski ;) Z tego co na zdjęciach widziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

O wlasnie tych slow mi brakowalo :D dzieki za wyreczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe, właśnie tak mi się wydawało, chciałem tylko potwierdzić ;) tylko teraz gdzie takie body wyszarpać w PL, na alledrogo są inne wersje z wycięciami pod przyciski....ostatecznie zostane przy standardowym zestawieniu- folia(już znalazłem na ekranie coś na kształt mikro ryski więc jednak ekran się rysuje, mimo że ciągle go nosze w miękkim pokrowcu) + skarpeta hand made z alkantary :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi