Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

BEnDix

Panowie mam na sprzedaz taki sam pokrowiec do DHD jak Posiadam z Seba zdjecia na poprzedniej stronie. Dzisiaj moja zonka chciala zrobic mi prezet i kupila (niestety taki sam jak posiadam) nie pozostaje mi nic innego jak odsprzedac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow od początku przed kupieniem htc o czymś takim ORYGINALNE Etui Pokrowiec HTC HTC Desire HD / HD7 (1345970963) - Aukcje internetowe Allegro Ale bałem się jak będzie wyglądało wyciągnie telefonu jedną ręką ;/ Teraz jak mi pokazałeś to etui od razu się zakochałem. Wygląda na solidne i w dodatku ma ładny matowy kolor ;) Ktoś jest chętny żeby kupić i przetestować ? zastanawiam się czy sprzedawca dodał parę złotych dla siebie tylko dla tego że skompletował etui i folię ochronną.

Edit:

Dobra mój błąd folia jest dodawana już w zestawie przez producenta etui. A tu znalazłem fajny filmik.

[ame]

[/ame] Edytowane przez Denoder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Ja swoją przesyłkę dostałem dziś. W pudełku znajduje się case-mate, folia na ekran i szmatka. Niestety, przyklejenie foli przerosło moje zdolności manualne :D Futerał wykonany jest z dość elastycznego plastiku. Jest dobrze dopasowany, nie spada ani nie lata. Ogólnie mimo problemów z folią jestem zadowolony i polecam ten produkt innym.

ImageShack Album - 10 images

//chosen one: Sorry za edycję ale nie chciałem OT robić. Ten Case wygina się jak klapka w SGS :trollface:

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mat fajne to gdzie to kupiłeś i za ile ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

kurcze do tego sklepu w warszawie mam rzut kamieniem nawet byłem tam już , ale płacić 99 zł za kawałek plastiku to troche przesada .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Agri

Orientuje się może ktoś czy jest jakiś futerał naręczny pasujący do Desire HD ? Mam na myśli taką opaskę np. dla biegaczy/rowerzystów którą się owiją na rzep wokół ręki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi