Skocz do zawartości
Pajonk

Wytrzymałość telefonu LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

kamilo941

U mnie kilka widocznych rysek na tylnej klapce (na folii) , telefon jeszcze na szczęście nie upadł mi

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Wszelkie posty mówiące o tym jakie uszkodzenia posiada telefon proszę pisać tutaj : http://forum.android.com.pl/f198/pojawia-y-siae-jua-jakiea-usterki-w-waszych-gt-540-a-18107/

Ten temat w zamyśle miał być dla postów opisujących zdarzenia które mu się przytrafiły, jednak jeśli zacznie schodzić on z tej ścieżki to po prostu zostanie zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plastik z którego telefon jest wykonany nie jest ani gorszy ani lepszy od występujących w innych telefonach, jest dokładnie taki sam, jest bardzo elastyczny można go wyginać bez pękania, jak na telefon wykonany z tworzywa jest OK z wytrzymałością, gorzej jest w ekranem, oryginalna powłoka jest niesamowicie podatna na zarysowani, telefon używałem przez miesiąc bez foli ochronnej w tym czasie zdążył się mocno porysować, natomiast na założonej później foli ochronnej nie ma ani jednej rysy, telefon z folią używam w podobnych warunkach już od 2 miesięcy, LG dał dup* z ochroną ekrany który jest najbardziej narażony na zarysowania

jeżeli ktoś się zastanawia czy potrzebuje foli ochronnej na ekran to odpowiedz jest jasna KONIECZNIE

na zarysowania obudowy tez jest rada gumowy (nie żelowy czy inne TPU) futerał chroni przed zarysowaniami upadkami itd..

P1060726-1.jpg

P1060727-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... jakby to powiedzieć. Telefon wart 500zł jest zbudowany jak telefon za 500zł.

Wiem, że może niektórym zagotuję krew w żyłach - telefon wykonany jest tandetnie.

Choć wzornictwo pierwsza klasa, to tylna klapka trzeszczy i zbyt chętnie się otwiera do tego odgłosy odklejania w dolnej części.

Nie żebym narzekał. Po prostu ja telefony traktuję użytkowo - telefon jest dla mnie nie ja dla telefonu. Więc telefony które użytkuję przeżywają ciężkie chwile a na koniec eksploatacji nadają się tylko na złom :). Najdłużej przeżyła Motorola V3:)

LG przeżył już kilka upadków i wszystkie związane były z ładowaniem - pociągnięcie za kabel krzesłem, nogą... jak na razie żyje bez śladów deptania ;). Mimo wszystko dość dobrze znosi moją osobą :D Przewiduję jednak pierwszą usterkę w końcu uda mi się urwać klapkę USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ka.

@tanaka-san, trochę jednak przesadzasz ;) Ot, LG chociażby nie przepuszcza światła bokami, a mój iPhone przepuszczał. Za cenę nieporównywalnie wyższą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mój LG przeżył już kilka upadków, m.in. na żwir, asfalt, kafelki, itp. Ten najgroźniej wyglądający był przy tym jak wypadł mi z kieszeni na asfalt jak jechałem na rowerze.. Za każdym razem jak upadał wypadała bateria i pojawiały się wgniecenia na obudowie. Generalnie telefon wytrzymały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam gumowe etui jak kilka postow wyzej jest pokazane na zdjeciach + folia na ekran i nie straszne sa zadne upadki polecial juz kilka razy i wszystko działa jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

A ja niedawno zauważyłem pęknięcie na obudowie baterii, mimo że jakichś wielkich upadków on nie miał. Albo sobie nie przypominam :) Czasami tylko spadał z szafki nocnej (około 40cm wysokości) na parkiet.

Ale obudowa jest cała i nienaruszona. Trochę porysowany tył, ale ja go używam jak telefonu a nie jak diamentowego naszyjnika. Kładę gdzie chcę, jak chcę. Czasem w kieszeni z kluczykami do auta był. Niemniej nie zamierzam go wkładać w jakieś pokraczne kondomy czy inne tytanowe obudowy. To tylko telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja niedawno zauważyłem pęknięcie na obudowie baterii, mimo że jakichś wielkich upadków on nie miał. Albo sobie nie przypominam :) Czasami tylko spadał z szafki nocnej (około 40cm wysokości) na parkiet.

Ale obudowa jest cała i nienaruszona. Trochę porysowany tył, ale ja go używam jak telefonu a nie jak diamentowego naszyjnika. Kładę gdzie chcę, jak chcę. Czasem w kieszeni z kluczykami do auta był. Niemniej nie zamierzam go wkładać w jakieś pokraczne kondomy czy inne tytanowe obudowy. To tylko telefon.

U mnie z bateria to sami :/

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pioca
    U mnie z bateria to sami :/

Ja też mam ten problem- pęknięcie obok znaków plus i minus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi