Skocz do zawartości
Pajonk

Wytrzymałość telefonu LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

bakuj

To jest to samo bo zapewne chodziło o znaki plus i minus na baterii ;)

Dokładnie w tym samym miejscu mam: jedno pęknięcie między plusem a obudową a drugie między minusem a obudową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

Pamiętam że w pierwszym Swifcie tez mialem tak, ale sie tym nie przejmowalem bo zbytnio nie widziałem tematów na forum, poza tym telefon wtedy i tak szedł na sprzedaż, więc może to jest jakaś wada fabryczna czy coś z tymi bateriami?

Przecież one jak są pęknięte to w każdej chwili mogą wybuchnąć, lub tak jakby wybulwić się (czy jakoś tak :P )q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tylko obudowa, w środku just hermetycznie zamknięta bateria

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz ja napisze co moj telefon przezyl w jeden dzien . To wiec na praktykach odsniezalem podjazd i tak chcialem sobie wlaczyc muzyke a tu w kieszeniach szukam mojego lg ale cos nie moglem znalezc takiego malego stracha mialem nowy telefon a juz zgubilem wiec kazalem dla kolegi do mnie zadzwonic .. slyszalem muzyke zrobilem dziure w sniegu i nic kopalem dalej i znalazlem byl okolo 30 cm pod sniegiem wyciagnelem szybko baterie i zobaczylem na ekran a tu folia sie odkleila pomyslalem sobie *** z ta folia najwazniejsze ze mam fona .... potem w domu spadl mi z 2 metrow i nic sie nie stalooo ... dobry tel . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi telefon upadł 2 razy za każdym razem wypadała bateria

na tylnej klapce jest kilka rysek ;p

trzyma się nieźle jak na takie loty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wytrzymalosc? Mierna po 2 miesiacach okolo, uzywania obudowa zaczela trzeszczec po prawej stronie, wiec wytrzymala ta obudowa to nie jest, powiem nawet ze wykonanie obudowy jest bardzo mizerne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehehe

No Panowie zwarzywszy na cene za jaka się kupuje nówki to nie ma co narzekać.

A druga sprawa zależy też jak sie sprzęt traktuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tesar

bardzo wytrzymaly, wypada mi czesto z kieszeni i nic sie nie dzialo tylko klapka czasem wypadala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kikos

moj zas zaliczyl kilka schodow - na codzien jest na warsztacie blachharsko lakierniczym wiec ma duza stycznosc z kurzem i lakierami - lecz w pewien dluugi weekend telefon w normalnych warunkach , nie ladowany ani nikt sie nie bawil - wzialem do reki aby sprawdzic godzine - odlozylem na miejsce i za kilka sekund zadzwonil kumpel i w tym momencie widze jak wyswietlacz peka - do konca dnia na wyswietlaczu nic nie bylo widac - rozlal sie do konca- telefon naprawiony w serwisie zaplacone 180 zl . Slyszalem juz o takim przypadku ze wyswietlacz lubi sobie peknac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Imago

Wedlug mnie swift jest bardzo dobrze wykonany. Jest dosyć masywny, co go trochę ratuje przy upadkach. Mój swift jeszcze mi ani razu nie upadl i nie mam zamiaru robić mu testów wytrzymałościowych ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi