Skocz do zawartości
Pajonk

Wytrzymałość telefonu LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Swifta od wczoraj i po przeczytaniu postów zaczynam się o niego martwić :) Wcześniej miałem SE C702 i obudowa była bardzo solidna, jak spadał to nawet klapka nie wypadała, bo była zamykana na "kluczyk". Jej jedynym i ogromnym minusem było to, że część nad i za ekranem pomalowana była tandetnym lakierem który wytarł się w mgnieniu oka. Klapka od baterii i część pod klawiaturą były zrobione z gumowanego plastiku, który jedynie się trochę wypolerował na rogach. Nie ma na nim żadnych rys, oprócz niewielkich śladów po upadkach. Wielka szkoda, że Swift nie jest wykonany właśnie z gumowanego plastiku. Do się zajeżdżania telefonu już jestem przyzwyczajony, więc za bardzo narzekać nie będę, ale i tak dokupię jakiś pokrowiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zauważułem że jest bardzo wytrzymały w porownaniu do p1i ktore rzeczywiscie jest telefonem bardzo wytrzymałym to jestem pod wrazeniem wytrzymałosci mojego gt540 ktory pare razy przyrznoł o podłoge i jakos rysek na nim nie widze a raz upadłem z p1i i ekran padł :(( tylko troszke sie prosysowała folijka z tyłu... ogolnie taki powinein byc kazdy dotykowy telefon :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Dzisiaj telefon spadł na ośnieżony chodnik z wysokości około półtora metra. Po czym został jeszcze kopnięty i prześlizgnął się z dobre 5 metrów. Uszkodzeń nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carve

za co go tak skopałeś:D ? mój jak na razie ma lekkie otarcia z boku bo nieudolnym pokrowcu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pracuje w materiałach budowlanych : smród, kurz, teraz mrozisko a swift wciąż w kieszeni i nic mu nie dolega :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Swift zaliczył ostatnio nurkowanie w wodzie. Przez pierwsze parę godzin głośnik działał ale bardzo cichutko. Jak wysechł było ok. Gorzej z wyświetlaczem, zrobił się nieznacznie ciemniejszy przy dolnej krawędzi (na szczęscie nie jest to szczególnie uciążliwe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carve

Częściowo zalany kawą - nic mu się nie stało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarzyło się ze spadł 2 razy z wysokości około metra na panele podłogowe - nawet ryski nie zauważyłem.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foos

Zauważcie że te boczne obwódki są nieźle przemyślane. Wystają około 0,5 mm poza bryłę telefonu i działają jak zderzaki przy upadkach. Telefon upadł mi już dwa razy wyświetlaczem w dół na betonowy chodnik, a ślady są tylko na tych obwódkach. Wyświetlacz nie tknięty chociaż nawet foli nie było. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pastel

Mi co prawda nie latał z wysokości, ale mogę coś dodać odnośnie wytrzymałości baterii na temperaturę.

Byłem ostatnio w górach i telefon nosiłem w kieszeni. Cały dzień chodzenia przy temperaturze około -10°C. Nie używałem go wtedy dużo. Max jedna rozmowa 5 minut i 10 minut wi-fi [wi-fi od razu wyłączałem]. Normalnie przy takim użytkowaniu bateria trzyma mi około 4-5 dni a tam jeden, w porywach do niecałych dwóch dni. Porażka. Wróciłem do siebie i w domu trzyma mi znów 3-5 dni.

Edytowane przez Pastel
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi