Skocz do zawartości
TheMrDanonek

LG Swift VU - Gry, Multimedia, SMS, Rozmowy itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest cała masa chinskich tabletów o rozdzielczości 1024x768, dlatego o gry na nasz telefon nie musimy się martwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biscuit też masz VU? Jak u niego z baterią? można ją wymieniać, jakie są Plusy i Minusy tego oto telefonu?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meszok

A ja mam takie pytanie. Instalował ktoś na p895 N.o.v.a. 3? Dziwi mnie to że widać zdecydowane lagi? Na moim p990 sprawdzałem działa zdecydowanie płynniej. Czy to moze być przyczyną że przy p895 jest ponad dwa razy większy ekran? Ale do diabła przecierz ten fon ma dużo lepsze bebechy od p990. W antutu Vu wyciąga ponad 13tys a p990 7tys. Jak to z tym jest??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia optymalizacji zapewne.

Bateria dzień intensywnego użytkowania spokojnie wytrzymuje, jak mniej użytkowałem to ładowałem co dwa dni. Nie wyjmuje się, bo i po co? Dzięki temu telefon jest cieńszy i lżejszy.

Za te pieniądze jestem mega zadowolony. Telefon od wyjęcia z pudełka działa idealnie i do tej pory zero restartów czy zawiech. W swoim przedziale cenowym (<1000zł) nie ma żadnego konkurenta, a nawet w wyższym ciężko o takiego (imo lepszy nawet od HOX, bo nowsza Tegra, która mniej się grzeje).

Plusy to mega wydajność, szeroki ekran (w bezpośrednim porównaniu do SGS3 widać prawie dwa razy więcej strony internetowej!), bardzo szybki i dopracowany android oraz ciekawe dodatki, jak Notatnik, gdzie możemy robić zapiski gdy nie mamy pod ręką długopisu i kartki papieru.

Przyzwoita głośność, odczuwalna wibracja, EKRAN, EKRAN, EKRAN. Internet to bajka i sprzedałem swojego Transformera, bo przestałem z niego korzystać. Do tego lekki i cieniutki. I znacznie, ale to znacznie bardziej poręczny niż którykolwiek z Note.

Minusy - kiepska lokalizacja przycisku blokady, ale można odblokowywać przyciskiem głośności na szczęście.

Brakuje mi diody powiadomień, w sensie jest w przycisku blokady, ale soft jest nie obsługuje (tylko podczas ładowania świeci, nie informuje o połączeniach, może wystarczy doinstalować appkę).

Na minus też brak jakiegokolwiek zaczepy do rysika. Przycisk do robienia screenshotów powinien być do swobodnego zaprogramowania (przyzwyczajenie z BlackBerry).

Porównując na 100% jasności z P990 to czerwona muszla z ekranu blokady miała intensywniejszy kolor na starszym Optimusie. Ale w codziennym użytkowaniu w ogóle się tego nie zauważa i kolory są wyraźne i intensywne.

Edytowane przez biscuit_2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zainstalowaną gre N.O.V.A. 3 i i chodzi płynnie bez przycięć

meszok gre zakupiłes czy pirat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PKPL
    A ja mam takie pytanie. Instalował ktoś na p895 N.o.v.a. 3? Dziwi mnie to że widać zdecydowane lagi? Na moim p990 sprawdzałem działa zdecydowanie płynniej. Czy to moze być przyczyną że przy p895 jest ponad dwa razy większy ekran? Ale do diabła przecierz ten fon ma dużo lepsze bebechy od p990. W antutu Vu wyciąga ponad 13tys a p990 7tys. Jak to z tym jest??

Jak napisano wyżej, jest to wina optymalizacji (a raczej jej braku), niż sprzętu. N.O.V.A 3 to produkt Gameloftu, a firma ta niestety ma problem z pisaniem pod Tegrę 3. I nie dotyczy to tylko naszego Vu- lagi w Novie 3 (ale i np. w Asphalcie 7) występują także w Nexusie 7. Na jakimś forum dotyczącym Nexusa pisało, że w/w gry Gameloftu wykorzystują tylko JEDEN z rdzeni Tegry 3! :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak lepszy jest HOX ale gorszy w wynikach z tego co widzialem, ale ten lg to to samo chyba co lg p880 no nie? tylko tam przyjmuje karty pamięci jeszcze. A jak z pamięcia ? wystarcza 32 GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, może po prostu ta apka nie jest pod VU zrobiona, musiałbyś kupić ta z GP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meszok

Czytałem na xda i też ludzie mają czasem problemy z grami pod tegre 3. Najpewniejszy sposób to GP. Dzieki za pomoc piwa letą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę że pamięci jest na styk ani dużo ani mało

Teraz przy wielkości gier 32gb to minimum

Mam u siebie zainstalowane 20gier z tego 10 ma pojemność powyżej 1gb

Wiec jak narazie starcza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi