Skocz do zawartości
omnadren

Defy - czarny ekran, brak obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gdyby się dało wymienić samą taśmę to i tak nigdzie jej nie dostaniesz. Dotyk nie ma tu nic do rzeczy.

A próbowałeś zrobić jak pisał Krokogator tzn. odpiąć i podpiąć z powrotem tasiemkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jakbyś rozebrał telefon, włożył baterię, odpalił go, i wtedy w gumowej rękawiczce żeby Cię prąd nie zabił ;) posprawdzał, poruszał delikatnie taśmą i może będziesz wiedział w którym miejscu jest problem... Może to być taśma, a może sam styk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

podpinalem i wpinalem kilka razy, ostatnio na rozebranym odpialem gorna tasme od dotyku i zostawilem tlyko tasme od lcd i rzadziej byly bledy na ekranie, ale i tak byly. Nie wiem czy jeszcze cokolwiek mozna zrobic, chyba tylko ekran podmienic, ale kupowac za 100zl zeby okazalo sie ze bede mial dwa sprawne, to tez mi sie nie usmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu się odwołuję do posta Krokogatora ;) Próbowałeś na rozebranym poruszać delikatnie tasiemką? Jeśli wtedy wyświetlacz zacznie szaleć to wiadomo gdzie problem.

Jeśli chodzi o nowy wyświetlacz, spróbuj się dogadać ze sprzedawcą i w razie czego zwrócisz mu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, zaraz to zrobie ponownie i napisze, dzieki Panowie za wszystkie rady, pozdro

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

wyswietlacz nowy moge miec za 50zl + 9zl list... zastanawiam sie, jak sprawdze to co napisal Krokodyl to napisze

---------- Post dołączono o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

witam

ruszalem tasiemka lcd i nic sie nie dzieje, kiedy ja odepne na wlaczonym i podepne ekran robi sie bialy i miga ...

---------- Post dołączono o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

ok, lece zaraz do serwisu w Poznaniu, dogadalem sie ze jak to nie lcd to nic nie zaplace, jak lcd to zaplace tyle ile na allegro ;-) napisze co i jak jak wroce, pozdro

---------- Post dołączono o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

witam, zmienilem lcd i wszystko gra ;-)

Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko co potrzebne znajdziesz w FAQ. Gdybyś miał z czymś problemy to stwórz nowy temat lub podepnij się pod podobny.

Problem z wyświetlaczem został rozwiązany i temat nadaje się do zamknięcia. Jak napisał omnadren, "Krokodyl" haha możesz zamykać ;D

PS omnadren wystarczy mi już tych piw bo wystarczająco jestem pijany ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zamykam!

Rozwiązanie problemu: Wymiana wyświetlacza

Odpowiedzi na pozostałe pytania były wielokrotnie udzielane, a także znajdują się w FAQ dla Defy

wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ] Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x