Skocz do zawartości
damianeqb

problem po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

nie pomogło ;/ ciagle do tego mam napis "siec zablokowana" :/

a które pliki w swift 2x odpowiadaja za IMEI//

i dlaczego jak zmieniam tym sposobem to wyskakuje w puttym IMPL ERROR

jak napisze at%imei wyskakuje IMEI, jak zrobie at%imei=x,x,x,x,x,x to wyskakuje IMPL ERROR,

a da sie zmienic na IMEI mojej mamy? poniewaz mam drugi telefon w domu taki sam, moze wystarczy cos przekopiowac... ratunku :/ bo kasa w bloto... 500 zl droga nie chodzi..

---------- Post dołączono o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

P.S jak sie poprawia temat watku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowałeś na innej karcie SIM?

chodzi o to czy sieć dalej będzie "zablokowana"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, wszedzie to samo;/ poprzedni wlasciciel mowil ze zmienial softy i cos pewnie poknocił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brak mi sensownych pomysłów. nie wiem jakiego hyperterminala używasz, czy masz poinstalowane dobrze sterowniki i czy rzeczywiście łączysz się przez odpowiedni port COM.

wróćmy może do rzeczy dość dziwnej, czyli BLOKADY telefonu na wszystkich sieciach.

sprawdzałeś nr imei telefonu który znajduje się POD BATERIĄ z nr imei na pudle?

blokada na wszystkich sieciach tego telefonu sugeruje, że telefon był skradziony, a kradzież zgłoszona na policję. i został zablokowany po aktualnym na nim jaki jest numerze IMEI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a da sie zmienic na IMEI mojej mamy?

Generalnie w Polsce zmiana IMEI jest chyba przestępstwem więc lepiej tego nie rób ;) Poza tym IMEI identyfikuje telefon u operatora - nie wiem jakie są konsekwencje gdy dwa telefony z tym samym IMEI się podłączą do tej samej sieci ...

ratunku :/ bo kasa w bloto... 500 zl droga nie chodzi.

Bez paniki - jestem pewien, że z tego da się wybrnąć ... na przykład możesz ściągnąć LGMobile Support Tool - oficjalne narzędzie od LG (do ściągnięcia z ich strony) i spróbować skorzystać z opcji "Awaryjne Odzyskiwanie Oprogramowania"

---------- Post dołączono o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

sprawdzałeś nr imei telefonu który znajduje się POD BATERIĄ z nr imei na pudle?

Słuszna uwaga - jeśli oba numery nie grają to telefon jest trefny i należy go po prostu oddać sprzedawcy a może i zgłosić gdzie trzeba ...

---------- Post dołączono o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

witam, mam problem z telefonem p990, dzisiaj przyszedl mi z allegro

Tak z ciekawości - która to była aukcja jeśli to nie jest tajemnica?

Edytowane przez mirolud

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, daj link do aukcji. Jak coś będzie nie tak to już go na czarną listę się doda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Brak reakcji na ramke dotyczaca zmiany tytulu. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x