Skocz do zawartości
nerkin

Pomoc w ustawieniu routera

  Rekomendowane odpowiedzi

  nerkin

  Prośba do wszystkich speców. Pomożecie mi ustawić router?

  Sprawa wygląda następująco - miałem dłuższą przerwę w grze w cod4. Wszystko śmigało aż miło, nie było żadnych problemów. Ostatnimi czasy chciałem wrócić do tego miodnego Multiplaya, ale coś pochrzaniło mi się w routerze (wg Pana z obsługi technicznej dystrybutora) i nijak nie mogę się połączyć do żadnego serwera, mimo, że mam oryginał. Dostałem od ww. Pana następujące rady:

  Jezeli Posiada pan router prosze sie upewnic ze porty niezbedne do rozgrywki sieciowej i komunikacja Punk Bustera sa odblokowane i przekierowane na panski komputer. (TCP/UDP we/wy 28960, UDP Port 27666, zakres portow UDP 24300-24399)

  Wszystko ładnie i pięknie, ale ja nie mam zielonego pojęcia jak zrobić cokolwiek z powyższych podpunktów. Jestem na stronie konfiguracyjnej swojego routera, ale tu wszystko wygląda podobnie i po prostu nie wiem jak się do tego zabrać. Dodam, że mam router thomsona, który otrzymałem od UPC (który jest moim dostawca internetu). Jeśli komuś to pomoże, to okno konfiguracyjne jest w czerwono białych barwach i w lewym górnym rogu widnieje napis: "Thomson, images & beyond". Tak, wiem - może to brzmieć naprawdę amatorsko, ale ja NIGDY nie bawiłem się w żadna konfiguracje żadnego routera. Bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczonych internautów.

  P.S Problem NA PEWNO tkwi w routerze. Z cała pewnością mogę wykluczyć kwestię oprogramowania, sterowników, konfiguracji sprzętowej, ustawień samej gry itp. O ile w kwestii konfiguracji routera jestem zielony, o tyle na reszcie jako tako się znam.

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  x