Skocz do zawartości
Kama

Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

BEnDix

Zamierzam kupic sobie stojak do amochodu aktywny musi byc

I sie zastanawiam czy CU S420 albo S400 beda pasowac jak myslicie??

I jaki z tych dwoch lepiej kupic one chyba sie nie roznia niczym ale wole spytac hehe ??

Zalezy mi na czasie bo nie dlugo wyjezdzam do holandi chcialbym juz miec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CBear

Po poście simona zgłupiałem i udałem się na testy, jeszcze raz usiadłem do zestawu CU S400 dedykowanego dla HTC HD2. Wcisnąłem do niego mojego Desire HD; podłączanie do ładowarki - żaden problem, na szerokość idealny, ale góra odstaje! Nie da się włożyć do uchwytu telefonu tak, by górna obejma zaskoczyła! Jest to fizycznie niemożliwe, telefon sporo odstaje, a próba odgięcia obejmy może skończyć się ułamaniem. Teoretycznie DHD jest jedynie o 2.5mm dłuższy i powinien się zmieścić, jednak nie mieści się, a do ciskanie, łamanie górnej obejmy mija się z celem - uchwyt powinien chodzić łatwo i wygodnie.

Postaram się na dniach dostarczyć zdjęcia dowodowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to poki co lipa. chciałbym kupic uchwyt z ładowarką samochodowa... ale poki co lipa straszna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kongi
    No to poki co lipa. chciałbym kupic uchwyt z ładowarką samochodowa... ale poki co lipa straszna

Gdyby kogoś interesowało - to "pasuje" uchwyt od evo 4

pasuje w "" ponieważ:

1) otwór na kamerkę jest przesunięty (jakieś niecałe 0.5cm) - da się niby focić, bez dłubania widać 'ślad" jakiś niecały cm na ekranie dhd

2) nie jest to chyba związane z tym uchwytem, ale zatrzask w takiej konstrukcji wypada akurat w okolicy

zatrzasku klapki baterii, bo przy którejś próbie wyciągania może skończyć się jej wyłamaniem

mimo wady w pkt1 telefon w całości sztywno i prawidłowo trzyma się w uchwycie, jeśli ktoś nie zamierza

pstrykać fotek (lub bawić się w małe powiększenie otworu) to zupełnie w niczym to nie przeszkadza

poniżej link do przykładowej aukcji:

GŁOWICA TRZYMAK NASADKA UCHWYT HTC DESIRE HD (1334395840) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poniżej link do przykładowej aukcji:

GŁOWICA TRZYMAK NASADKA UCHWYT HTC DESIRE HD (1334395840) - Aukcje internetowe Allegro

Kupiłem taką głowicę do Mojego HD2 wraz z uchwytem marki Herbert Richter.Owszem uchwyt jest W.Germany ale ta głowica (identyczna jak do DHD) jest już robiona przez żółte małe rączki albo polskich rzemieślników...tandeta straszna po ok 6 miesiącach ten plastikowy zaczep po prostu nie wytrzymał i złamał się!!! Firma która tym handluje HQ GSM ma siedzibę w T.Górach wiec jakieś 7 km ode mnie ..pojechałem do nich...ale niestety nic nie dało się zrobić...nie przyjęli reklamacji. I teraz zamówiłem sobie do moich DHD i HD2 taką oto głowicę...ale oryginalną W.Germany

Herbert Richter uniwersalna głowica szczękowa | Uchwyty Herbert Richer | Głowice uchwytów | Głowice uniwersalne | Akcesoria do urządzeń mobilnych sklep internetowy. Akcesoria GSM PDA uchwyty samochodowe ładowarki folie futerały GPS rysiki ka

Bardzo dobrze trzyma nasze cudeńka..a do tego polecam jeszcze nakładkę

Herbert Richter adapter zabezpieczający urządzenie przed upadkiem | Uchwyty Herbert Richer | Akcesoria i adaptery | Akcesoria do urządzeń mobilnych sklep internetowy. Akcesoria GSM PDA uchwyty samochodowe ładowarki folie futerały GPS rysiki kab

Nigdy więcej podróbek...tylko Herbert robi porządne uchwyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

Ja jak mialem swojego HD2 to nie bylem z tego zadowolony poniewaz to rysuje rogi telefonu widzialem do Desire HD takie same uchwyty i szczerze odradzam szkoda telefonu. Bo 2 rogi ktore wchodza w glowice sa bardzo mocno porysowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że dopiero dołączam się do androidowej społeczności (przesiadka z jabłka :) i to jest mój pierwszy post, dlatego przy okazji się przywitam - Witajcie ! :)

Czekam obecnie na kuriera z moim DHD, i szukam sobie powoli akcesoriów. Czy orientuje się ktoś może, czy istnieje do DHD coś takiego jak dok samochodowy? Już śpieszę z tłumaczeniem - szczytem marzeń byłoby rozwiązanie, w którym do konsoli na telefon przymocowałbym sobie taki dok, aby po włożeniu telefonu od razu miał ładowanie i kabel audio, którego druga końcówka byłaby na stałe w radiu. Wiem, że dużo wymagam, ale słyszał ktoś o czymś takim ? Z tego co się orientuję to do HD2 były takie doki..

Edit - w sumie to jeszcze wpadło mi do głowy, jako że będę niedługo wymieniał też radio w samochodzie - testował ktoś jak działa streamowanie muzyki przez BT do radia w DHD ? Zawsze to mniej kabli :)

Edytowane przez huberthc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się sprawują uchwyty samochodowe zakupione przez was. Mam zamiar jakiś kupić, ale jeszcze nie jestem zdecydowany który wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi