Skocz do zawartości
Kama

Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

kosciu

HTC DESIRE HD UCHWYT KOMPLETNY DEDYKOWANY, OKAZJA (1408867945) - Aukcje internetowe Allegro

Pojawił się tani uchwyt. Jako że w 'trasy' jeżdżę sporadycznie, a w mieście nie potrzebuje uchwytu, to mam nadzieję że spełni swoje zadanie. Ważne żeby się nie odklejał co kilometr a:o Chociaż przy tych dziurach 'pozimowych' to raczej nieuniknione :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

On sie nie odklei ale za ta cene szalu nie bedzie i bedzie CI spadal napewno tzn obnizal sie na tym dragu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosciu

Pożyjemy zobaczymy. Do poprzedniego telefonu miałem bardzo podobny i świetnie sobie dawał radę, a wagą się specjalnie nie różni z DHD. Z resztą, jak przetestuję, to napiszę jak się ustrojstwo spisuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

No jasne tylko uwazaj na ta glowice co bedziesz wkladal DHD bo ja tez mialem z taka glowica i mialem caly HD2 na rogach porysowany.

Tez szukam jakiegos stojaku ale szalu z nimi nie ma heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No jasne tylko uwazaj na ta glowice co bedziesz wkladal DHD bo ja tez mialem z taka glowica i mialem caly HD2 na rogach porysowany.

Tez szukam jakiegos stojaku ale szalu z nimi nie ma heh

Właśnie taką głowicę miałem w moim HD2 i może nie miałem go porysowanego...ale..ten zaczep (środkowy) urwał się kiedyś w czasie jazdy i gdyby nie przytomność mojej żony to Leo znalazł by się pod jej nogami..Niestety kiepski plastik i po kilkudziesięciu takich odgięciach nie wytrzymał i pękł. Polecam Głowicę wraz z uchwytem Niemiecką HR Herbert Richter Taką kupiłem i uwierz mi,że telefon trzyma się w niej jak skała..i masz pewność,że nie porysujesz boków obudowy. Polecam w 100%

HTC Desire HD HD2 oryginalny niemiecki uchwyt HR (1398869054) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosciu

Ponarzekaliście,ale ja uważam że za tą kasę to świetny sprzęt :) Żadnych z powyżej opisanych mankamentów nie zaobserwowałem. Jak zostanę zawodowym kierowcą to kupię uchwyt za stówkę, obiecuję :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem ostatnio w REAL-u uchwyt uniwersalny za 40 zł, jestem bardzo zadowolony. Trzyma się szyby jak przyklejony, ma regulowane łopatki obłożone przyklejoną gąbką, więc nie rysuje telefonu, nie ma absolutnie śladu, że telefon jeździ w uchwycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC DESIRE HD UCHWYT KOMPLETNY DEDYKOWANY, OKAZJA (1408867945) - Aukcje internetowe Allegro

Na głowice tego typu bym uważał, w internecie o podobnych jest pełno opinii, że rysuje telefon, właściwie tyczyło się to HD2, ale tutaj może być podobnie.

---------- Post dołączono o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Na głowice tego typu bym uważał, w internecie o podobnych jest pełno opinii, że rysuje telefon, właściwie tyczyło się to HD2, ale tutaj może być podobnie.

edit-kupiłem uchwyt nokia cr-115-ma śmieszną cenę, na allegro ~15 zł + przesyłka, idealnie pasuje pod leo (mimo specyfikacji), przyssawka trzyma świetnie. Naprawdę polecam.

Edytowane przez majkel_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj taki nabyłem. Lekki, prosty i zgrabny, praktycznie jakby nie było ramki uchwytu wokół telefonu. Przyssawka trzyma znakomicie, sposób wkładania i wyciągania aparatu z uchwytu bardzo wygodny. Dla niektórych wadą, dla mnie akurat zaletą jest prosty a nie spiralny kabel zasilający w zestawie. Mam dość daleko oddalone od szyby czołowej gniazdo zapalniczki i dla mnie jest to plus. Kupiłem tutaj (ogłaszają się też na Allegro) i zdecydowanie taniej:

ggmedia.pl

A już byłem zdecydowany na coś takiego:

ORYGINALNY UCHWYT HR DO HTC Desire HD (1517815207) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Uchwyty szczękowe poza swoją uniwersalnością są do niczego. Uchwyt ten psuje wygląd, szczęki mogą zasłaniać widok. Miałem tej konstrukcji do Nokii E66.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi