Skocz do zawartości
Kama

Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj taki nabyłem. Lekki, prosty i zgrabny, praktycznie jakby nie było ramki uchwytu wokół telefonu. Przyssawka trzyma znakomicie, sposób wkładania i wyciągania aparatu z uchwytu bardzo wygodny. Dla niektórych wadą, dla mnie akurat zaletą jest prosty a nie spiralny kabel zasilający w zestawie. Mam dość daleko oddalone od szyby czołowej gniazdo zapalniczki i dla mnie jest to plus. Kupiłem tutaj (ogłaszają się też na Allegro) i zdecydowanie taniej:

ggmedia.pl

A już byłem zdecydowany na coś takiego:

ORYGINALNY UCHWYT HR DO HTC Desire HD (1517815207) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Uchwyty szczękowe poza swoją uniwersalnością są do niczego. Uchwyt ten psuje wygląd, szczęki mogą zasłaniać widok. Miałem tej konstrukcji do Nokii E66.

No właśnie takie szczęki posiadam..oryginalne niemieckie HR i muszę Ci powiedzieć,że jest rewelacyjny. Ale ten oryginalny z HTC też wygląda super..ja niestety używam na przemian dwóch DHD i HD2 więc dla mnie lepsze szczęki :DD:DD:DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem to na konsoli firmy "Kuda" przykład http://www.kuda-phonebase.de/news_bilder/096785_GIcon.jpg. do tego na allegro kupiłem samą głowicę uchwytu na telefon np. HTC DESIRE HD ~ GŁOWICA TRZYMAK UCHWYT FOLIA A9191 (1513503473) - Aukcje internetowe Allegro i wszystko naprawdę ładnie wygląda.

Nie lubię przyklejonego trzymaka na szybie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w uchwyt CR-115 wchodzi telefon w pokrowcu case-mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek23

Ja kupiłem CU S440.

Ciekawy jest w zestawie kabelek od ładowarki (USB) - po włożeniu w telefonie uruchamia się Car Panel. Prawdziwa magia ;)

Dla mnie niestety ten uchwyt ma jeden minus - ramię jest dość krótkie przez co telefon jest blisko szyby i w efekcie odległość od kierowcy jest spora. Przez to tracimy trochę efekt - mamy duży telefon z ekranem 4,3" ale nie wygląda on na większy niż jakieś 3,5".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lnt

Pytanie do osób używających CU S440: czy po jakimś czasie na obudowie nie powstają rysy od wkładania/wyciągania telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pytanie do osób używających CU S440: czy po jakimś czasie na obudowie nie powstają rysy od wkładania/wyciągania telefonu?

Podłączam się do pytania, gdyż też mam zamiar kupić ten uchwyt

lub BRODIT 511198 [email protected] BRODIT UCHWYT DO SAMOCHODU HTC DESIRE HD FV23% (1625716376) - Aukcje internetowe Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uchwyt ten nie rysuje telefonu. Jedyne newralgiczne miejsce to sprężysty zaczep z prawej strony wyświetlacza ale na tyle jest on spasowany i delikatny że nie ma mowy o porysowaniu obudowy. Telefon trzymany jest pewnie a uchwyt jest prawie niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do sprzedania oryginalny zestaw samochodowy z racji tego że zmieniłem tel na inny i zestaw juz niepotrzebny jak ktos chce to zapraszam ;)

http://tablica.pl/oferta/oryginalny-zestaw-samochodowy-htc-desire-hd-ID4pc8W.html

---------- Post dołączono o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

od dwóch lat używałem tego zestawu i nie zauważyłem żadnych rys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi