Skocz do zawartości
malina2000

Mk808 nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Ok.Dzieki za wasze porady.Dzisiaj kupie nowy zasilacz i zobaczymy co sie bedzie dzialo.Co to znaczy ze mam go przeprogramowac? Czy to chodzi o root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xmatix

Zmienić soft,przywrócić ustawienia fabryczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak w temacie, padł mi MK808 (ten bez BT). Nic nie kombinowałem, był zwyczajnie podpięty pod TV i wczoraj się już nie uruchomił. Po podaniu dobrego zasilania czy to na gniazdo zasilania czy na OTG nic się nie dzieje, nawet niebieska dioda się nie zapala. Podobnie pod kompem. Wczoraj spróbowałem go też podpiąć pod kompa ze zwartymi nóżkami 8-9 NANDa i wymazać pamięć - na zwartych nóżkach RKAndroidTool rozpoznał urządzenie ale przy próbie "erase NAND" wywalił błąd. Na nie zwartych nóżkach komp nie widzi sprzętu.

post-205750-14255718018596_thumb.jpg

Jest jeszcze jakiś ratunek dla niego czy kosz (kupiony w chinach więc reklamacja odpada)?

Edytowane przez slaweczek
    Grafiki umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

mój brat kupił na geekbuying 2 sztuki, jedna nie działa. to samo co u kolegi wyżej na obrazku.

Podejrzewam, że uszkodzony od początku był nand. Resetowanie, wgrywanie firmware nic nie dawało, bo Android nie ładował się w ogóle. Sprawdzane oba zasilacze. Drugie urządzenie działa w porządku na obu zasilaczach.

Chińczycy niestety nie czytają co się do nich pisze i odpisują z automatu, ale może przyślą drugą sztukę w końcu, albo zakłada brat zwrot na PayPal...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hallelujah bracia i siostry! MK808 znów działa! Już szukałem nowego sprzętu na alledrogo ale w ostatniej chwili oddałem stick'a znajomemu elektronikowi. Przejrzał urządzenie i znalazł zimny (przepalony?) lut. Po poprawieniu go urządzenie wstało i działa. Aha, dodam, że po zastanowieniu ustaliłem kiedy MK808 przestał mi działać i co było przyczynną "uwalenia". Otóż zakład energetyczny miał awarię - miałem kilka krótkich zaników napięcia w mieszkaniu i to właśnie zaszkodziło urządzeniu.

Podpytam w wolnej chwili znajomego co dokładnie i w którym miejscu poprawił, może będzie to wskazówka dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, MK 808b przestał wyświetlać obraz na telewizorze LG plazma 42", chociaż gdy podpinam tuner pod to samo gniazdo to chodzi super. Gdy podłączę do Pilipsa LCD 32" to śmiga aż miło.

Miałem w domu kilka awarii prądu i zmieniłem oprogramowanie MK 808b, od tego czasu taki mam problem.

Proszę o poradę poniewż zależy mi by śmigał na LG plazma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miks26

Mam podobny problem Moj Mk 808b chodzil bez problemu az do teraz.>:(Aktualnie wyswietla sie napis "android" i dalej nie rusza.Tak samo pod zasilaczem jak i z usb tv.Dioda pali sie caly czas na niebiesko.Najgorsze ze komputer nie moze sie polaczyc z Mk .Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Ja dodam, że brat skontaktował się z Chińczykami, wysłał do nich tę zepsutą sztukę (a podgrzewaliśmy hot airem, hdmi się wykrzywiło), uznali gware i przysłali drugi. Działa do tej pory ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miks26

Dongle ożył :hurra:W laptopie mialem win 7 i jak na zlosc porty usb nie poznawaly Mk808 (w całkiem go nie widziały)ale po podlaczeniu do stacjonarnego z Win XP wszystko poszlo łatwo pare minut i wgrany nowy soft.:) i chodzi bez problemu.Oby jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, MK 808b przestał wyświetlać obraz na telewizorze LG plazma 42", chociaż gdy podpinam tuner pod to samo gniazdo to chodzi super. Gdy podłączę do Pilipsa LCD 32" to śmiga aż miło.

Miałem w domu kilka awarii prądu i zmieniłem oprogramowanie MK 808b, od tego czasu taki mam problem.

Proszę o poradę poniewż zależy mi by śmigał na LG plazma

Zmien soft w lg ponad to zmien sobie rozdzielczosc na min pc w philipsie na mniejsza i wtedy podlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi