Skocz do zawartości
xyz14

PlayStation Phone jednak z Androidem

Rekomendowane odpowiedzi

xyz14

playstationphonebyu1v.jpg

Serwis Engadget, absolutni mistrzowie, jesli chodzi o docieranie do prototypowych sprzętów, których ich producenci jeszcze światu nie pokazali, prezentuje pierwsze zdjęcia i specyfikację tzw. PlayStation Phone, telefonu firmy Sony Ericsson kompatybilnego z PSP.

PlayStation Phone znajduje się obecnie na etapie prototypu, ale już niedługo (choć wciąż nie wiadomo co to dokładnie znaczy - może: początek 2011 roku?) ma trafić na rynek.

Najprawdopodobniej telefon będzie oparty o system Android 3.0, obsługujący procesor taktowany zegarem 1 GHz, pamięć 512 MB RAM, 1 GB pamięci ROM. Urządzenie wyposażone ma być w ekran o przekątnej 3,7 cala. Ciekawe jest to, że nie posiada slotu na karty Memory Stick, obsługuje natomiast standard microSD. Nie ma też oczywiście czytnika płyt UMD - pobieranie gier ma odbywać się wyłącznie drogą dystrybucji cyfrowej, przetestowanej już przez Sony w PSP-go.

Redaktorzy serwisu nie wyjawiają, skąd mają zdjęcia, ale zarzekają się, że to co na nich widzimy, to autentyczny PlayStation Phone. Chociaż tekst opublikowany na Engadget zaczyna się słowami "Aż trudno uwierzyć, że to co widzimy, to prawda", ale można im uwierzyć - o takim urządzeniu ploktowano od dawna, a akurat Sony nigdy nie było firmą, która potrafiłaby utrzymać coś w tajemnicy...

PlayStation Phone: Aż trudno uwierzyć, że to prawda / CD-Action online

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie kupił bo pewnie cena będzie duża i psp już mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telofon wygląda jak 1000 nieszczęść. Porażka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i tak, ale i tak zapowiada się naprawdę ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosty

No wiecie... to jest prototyp. Na pewno nie bedzie tak wygladal ostateczny produkt, ale chetnie bym sie zaopatrzyl w takie cos. Telefon z PSP i to jeszcze androidem na pokladzie? Cudeńko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-
    Ten telofon wygląda jak 1000 nieszczęść. Porażka :P

A co powiesz o g1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglądu to nie oceniam bo nie jest aż taki ładny.. ale podoba mi się ten telefon. Na playstation zawsze fajne gry wydadzą i zamiast grać na psp to możemy takie same gry grać na fonie też.. Ale na pewno więcej będzie kosztował niż zwykły PSP i to żałuję bo jak by podobnym cenie był to napewno wielu ludzi którzy posiadają psp zastanowiliby się nad kupno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam nadzieje że dzieki temu psp rozwiną sie gry na andka i wyjdzie wiecej ciekawych tytulow ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe urzadzenie z wygladu osobiscie mi sie nie podoba takie troszke badziewne i jakos wyglada jak te podróbki z targowiska :P inicjatywa dobra ale niech popracuja nad wygladem bo jest okropny.

ps. a co to jest ten z-system ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x