Skocz do zawartości
aston78

[JB] Xperia D 4.1 for Defy+/Defy - Xperia for Motorola [AROMA INSTALLER] [Playstation certified]

Rekomendowane odpowiedzi

Restartów nie mam , rom polecam bo jest fajny. W aplikacji walmnan są przebarwienia następnej piossenki, ale na dobrych słuchawka (sennheiser cx300 II) funkcja clear audio spełnia swoją rolę. Do gier badziewny, nawet po podkręceniu proca. Czekam na updat'y ale baardzo fajny pomysł , ale trzeba wykonanie poprawić. Ogólnie oceniam go na 3,5/6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rom przyzwoity ale mam kilka bugów przesyła tylko jeden plik przez bt i wywala brk połączenia trzeba restartować , a i nie działa przypisywanie dzwonków do kontaktów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Jeszcze jakby Wam przeportowlai small appsy to by bylo coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewien problem a mianowicie jeżeli ktoś do mnie dzwoni to automatycznie wzrasta jasność ekranu, ale po zakończeniu rozmowy ta jasność nie maleje, a chciałbym właśnie to zmienić. Czy wiecie może która opcja za to odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom używam ok tygodnia, konfigurując go zgodnie z poradami i używając jedynie wyglądu Xperi rom jest bardzo fajny. Każdy dzień wykorzystywania podstawowych funkcji telefonu spisuje się on bardzo dobrze, jest bliski stabilności. Pewne uwagi są oczywiście do niego, ale to jednak port wglądu wyglądu samej Xperi. Mi ten rom by wystarczył w 100% gdyby nie lekki problem z podświetlaniem ekranu podczas rozmów telefonicznych. Czujnik w połączeniu z CM10 ma cały czas fixy, także romik w moim odczuciu 99% satysfakcji mi daje jak na razie ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dzisiaj zaliczyłem pierwszy restart prz próbie wybrania kontaktu z listy bateria jak w 7.2 od kanga 2 dni spoko daje rade ( 3 letnia bateria)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostępna jest nowa wersja romu Xperia D 3.1. Sporo zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mógłby ktoś autorowi romu zasugerować na xda żeby następną wersję oparł o bulit jellyX?

ja niestety nie mogę pisać na xda, jellyX jest stabilniejsze od sevenrock z którego teraz korzysta tworca romu.

Bede wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wyszły dwie nowe wersje!

Pierwszy post zaktualizowany.

Zapraszam do pobierania i dzielenia się opiniami.

@ msu2krk

Sądzę, że gdy autor przeniesie pracę na JellyX, rom stanie się zbyt niestabilny, aczkolwiek zaraz napiszę do niego z takim zapytaniem. :)

@taki_jeden

Dziękuję za poinformowanie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3.1 ma kopa wreszcie porównywalna płynność i szybkość do cm7.2 i fajny installer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi