Skocz do zawartości
aston78

[JB] Xperia D 4.1 for Defy+/Defy - Xperia for Motorola [AROMA INSTALLER] [Playstation certified]

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciwnie, rom bardzo spowolnił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przeciwnie, rom bardzo spowolnił.

Prawda to czy tylko 1 osoba tak ma ? Bo chciałbym zaktualizować do 3.1 z 2.5 ...

ps. szybkie pytanie jak przywracacie sobie w szybki sposób instalację programów i ustawień ? Wcześniej mnie to nie interesowało bo kopia kontaktów na gmailu, jak bawiłem się titanum beckup to nie chciało mi się podczas przywracania klikać i instalować po kolei aplikacji. Jest na to szybki sposób

tak jak to ma miejsce podczas przywracania kontaktów raz się pyta i robi resztę ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja się pojawiła :-)

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konar

Nową wersję można wgrywać bez wipe data? Pytam ,ponieważ nie ma nigdzie informacji jak postępować przy aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, mi bez problemu przeszło z 2.5 na 3.1 więc myślę, że z 2.5/3.1 bezproblemowo przejdzie na 3.2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz wgrywam wersje 3.1, a potem będę testował 3.2 ;D.

Ja osobiście robię za każdym razem wipe data.

@aston78 - a może twórcy romu wspomniałbyś coś na temat poprawy działania ekranu podczas rozmów, aby telefon mi nie reagował w momencie rozmowy. Tylko był wygaszony cały czas. hmmm ;)

Edytowane przez lopez89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ktoś na XDA o tym wspominał. Myślę, że w przyszłości autor nad tym popracuje. Teraz rom wymaga zapewne innych poprawek :D

Edytowane przez aston78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konar

Zaktualizowałem bez wipe data do 3.2. Wszystko śmiga bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem mile zaskoczony działaniem romu w wersji 3.1 - działa bardzo fajnie i płynnie, a do tego problem o którym pisałem wcześniej odnośnie podświetlonego wyświetlacza w czasie rozmów na razie znikł. Czyżby coś w kodzie grzebano. ;)

Przy okazji oczyściłem swoją kartę SD z pierdół i sformatowałem na telefonie, ale wiadomo przedtem kopia plików i przywrócenie pliczków tam gdzie było ich miejsce. I telefon jakby ruszył na wyższym trybiku. Aż jestem ciekaw jak będzie sprawować się wersja 3.2. Dodatkowo interaktywny instalator w recovery PIERWSZA KLASA ! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście przypadł do gustu ten ROM tylko miałem problem z ładowaniem . Telefon się rozładował i w ogóle po podłączeniu ładowarki nie było wzrostu procentowego podczas ładowania(ikona baterii pokazywała że telefon jest ładowany a zatrzymało się na 1% przez kilka godzin ) Po kilku godzinach i kilkunastu próbach podłączenia jednak wystartowało ładowanie i jak na razie jest ok :-) bez synchronizacji battery drain pokazuje 1.02 % zużycia przy normalnym użytkowaniu tj. Dzwonienia pisanie net :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi