Skocz do zawartości
seba84_2005

I9100XXMS1 Oficjalny dla Polski Rom 4.1.2 Samsunga + root/csc/cwm/simlock.

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie najlepiej wgrywać na czysto. Jak będą jakieś problemy (system niestabilny itp.) to należy tak zrobić ale nic nie stoi na przeszkodzie wgrać na to co masz i przetestować :)

Powiedzcie mi, też macie kalendarz nazwany jako "S Terminarz"? Wiem szczegóły ale jakoś tak dziwnie wygląda z tym S...

O i menedżer plików jakoś lepiej zorganizowany. :)

PS. ROOT metodą fake recovery oczywiście działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od początku JB jest Kalendarz i S Terminarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. Mógłby ktoś wrzucić listę aplikacji z tego ROMu?

2. Ktoś tu wspomniał o Książki Play i Filmy Play. Usługi te działają w Polsce?

3. Mam obecnie zainstalowany DisasterROM v9 (na bazie Androida 4.1.2 LSD dla Włoch) i tam mam 4 huby, które zajmują tylko miejsce w launcherze i w pamięci, bo nie da się z nich korzystać (pisze, że usługa niedostępna w kraju). Tu też tak jest? To zależy od ROMu czy lokalizacji?

Sa te same co na romie ls8 i huby nie dzialaja u nas.

Ten 2 mirror jest z samupdate i to jest ten sam rom, tylko sa pomieszane opisy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile zużywa pamięci w menadżerze urządzeń ?? Podobnie jak rom dedykowany na Hiszpanie z lutego - około 515 MB ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w
    Sa te same co na romie ls8 i huby nie dzialaja u nas.

Nie wiem jakie aplikacje są w LS8. Ja mam obecnie LSD i nie mam np. wspomnianych aplikacji Filmy Play i Książki Play dlatego prosiłem o listę, żeby porównać.

Co do aplikacji S Terminarz to "S" w nazwie mi nie przeszkadza. Kalendarz zmienił się w terminarz, bo została do niego dodana obsługa zadań... szkoda, że nie tych od Google. Z tej racji aplikację tę traktuję jako ciekawostkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nic nie przeszkadza ze kernel bedzie od Philzz, ktory jest pod xwlsd? Czy to bezpieczne,czy lepiej poczekac aż ktoś zrobi stock z rootem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor
    To nic nie przeszkadza ze kernel bedzie od Philzz, ktory jest pod xwlsd? Czy to bezpieczne,czy lepiej poczekac aż ktoś zrobi stock z rootem.

A robiąc ten Stock z rootem podmieni kernel na Philzz? ;) Nic nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krychu3 Ja mam tylko nr IMEI.

Co do aplikacji to z "play" w nazwie mam tylko muzyka play, żadnych książek czy filmów nie widzę. Za to pojawiło mi się: Chat on, emisja grupowa, game hub, readers hub...

EDIT:

Aaa i jeszcze AllShare Play widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przejściu z hiszpańskiego LSD na ten ROM wielkich różnic nie widać. Działa tak samo dobrze. Jedyny minus to czasami nie do końca płynne animacje, ale to było na wszystkich ROM'ach JB od Samsunga (zamiast 60 fps jest ok. 30 fps). Występuje to na szczęście tylko czasami. Wipe nie robiłem, tylko wyczyściłem cache i Android/data.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi