Skocz do zawartości
seba84_2005

I9100XXMS1 Oficjalny dla Polski Rom 4.1.2 Samsunga + root/csc/cwm/simlock.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmieniam ekrany (czy to pulpitu czy w menu) ciągle mówi mi numer strony... "page 1 on 7", "page 2 on 7" itd... Jak to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez wgrałem z tego drugiego mirrora (http://direct.rapidox.pl/file/jyll8z4by5gbt9k/I9100XXMS1_I9100OXAMS1_XEO.zip) i nie ma tych apek.

Jeśli je macie to dajcie znać z którego mirrora ściągaliście.

@up. wyłącz talkbak (Ustawienia>dostępność>TalkBack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krychu3

Moje odczucia-na stocku działa lepiej od Hiszpana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy po wgraniu tego ROMa simlock wraca?

Niestety u mnie wrócił... i nie wiem jak się go pozbyć:help:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up. wyłącz talkbak (Ustawienia>dostępność>TalkBack

Jest wyłączone;/ Ogólnie nic nie czyta tylko nazwy tych kart. Restart też nie pomógł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wgrywalem tez z drugiego mirrora i mam apki od google. Nie ma na to miary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam parę słów od siebie. Aktualizacja przez Kies przy necie 6 mega trwała jakieś 10 minut. Po zainstalowaniu reset, konfiguracja i można zacząć zabawę. Pierwsze co to miana tapety i problem z odpowiednim przycięciem. Problem rozwiązany poprzez znalezienie tej samej tapety w innej rozdzielczości. Sam system działa całkiem płynnie, żadnych zwiech nie zauważyłem (no może poza kilkoma sekundami po wyczyszczeniu pamięci RAM). Co do RAMu to po resecie zajęte jest ~350MB. Antutu:

ICS

post-178500-14255717803392_thumb.png

JB

post-178500-14255717803737_thumb.png

Nie mam też dwóch aplikacji o których była mowa wcześniej. Smart Stay działa bezproblemowo, o dziwo nawet wtedy kiedy zamknę oczy. Dopiero gdy się odwrócę wyświetlacz gaśnie. Dziura w Exynosie załatana, rootowanie za pomocą aplikacji Exynos Abuse nie działa. Odnośnie baterii nie mogę się narazie wypowiadać ponieważ rom mam dopiero od kilku godzin. Jednak wynik 2 dni 15 godzin i pozostało 46% baterii z ICSa ciężko będzie pobić. Jednaj jestem bardzo zadowolony, XXMS1 według mnie wszystkie Leak'i i romy dla innych państw bije na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nikke

Czy jeśli miałem rom 4.0.4 tylko z fake recovery i rootem to muszę robić wipe dalvik i cache?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ynsiwy

Działa wam Flash Player? Na hiszpanach nie było problemu, a tu instalowałem różne wersje z xda itd i nawet na skockowej przeglądarce nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Więc tak: wgrałem 2.3.5 KI3 odinem potem update Kiesem bez przeszkód. Potem wgranie kernela philza z cwm i rootem wersja z LSD potem wipe. Wszystko śmiga,aplikacje i gry włączają się szybciej niż na hiszpanie. Zero zacięć,wszystko działa. Małe zużycie ramu. Mam około 80 apek a ram na poziomie 550-600 MB RAM. W menu aplikacja muzyka play...identycznie jak na LSD. Z hubów są tyljo games i readers. Z play są tylko allshare i muzyka(chodzi o apki w menu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi