Skocz do zawartości
Misiek19

Słaby sygnał Wi-Fi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !!!

(jestem nowy wiec proszę o wyrozumiałość co do moich tematów.Dziękuje)

Nie dawno kupiłem telefon jakim jest HTC Desire HD, mam problem z Wi-Fi ,gdyż po odejściu na 3m od routera internet nie sciąga...Tak samo jak wyjdę 1m od routera przez ścianę.Jest to dla mnie bardzo uciążliwe gdyż router jest w pokoju obok i nie mogę użytkować go:mad:.Mam też komputer który jest podłączony do tego routera i on sciąga wszystkie 5 kresek z tego samego miejsca.

Co jest przyczyną tego ? Może soft,radio ? Mam android 2.3.5, wersja sense 3.0.Jeszcze nie rootowałem go lecz jak będzie potrzeba to to zrobie,gdyż dużo o tym czytałem

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

spróbuj zmienić radio jak to nie pomoże to raczej usterka sprzętowa ogolnie DHD cierpi na slaby zasięg zarówno GPS GSM oraz wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ;)

Słuchaj a mógł byś mi poradzić najlepsze radio ? Mój soft to 2.3.5 sense 3.0 a numer oprogramowania to 3.12.405.1. Moje obecne radio jeżeli się nie myle to 12.65.60.29U_26.14.04.28_M

A i słuchaj, żeby wgrać radio trzeba roota?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

ja mam radio 12.69a.60.29u_26.17.14.11_m i nie narzekam na zasieg wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vinci

A skąd ta pewność że to sprawa tel a nie routera? Jak z zasięgiem innych urządzeń?

Co do radia - tak musisz mieć roota i tak zwane radio - s-off (do zrobienia programem AAHK)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

no napisał ze komputer ściąga mu pełen zasięg

może spróbuj jak sie zachowa telefon na innej sieci np u znajomego jak bedzie lepszy zasieg to bedzie wiadomo ze cos z routerem jak nie no to telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to wina routera (tak mi się przynajmniej wydaje). Bo podłączony jest do niego jeszcze czasami neo v oraz samsung i8510. Te telefony lapia zasięg w całym domu a nawet w niedalekim obszarze poza nim. Musze wiec spróbować wgrać nowe radio. Możecie opisać dokładnie jak to zrobić? :) będę bardzo wdzięczny bo juz mam dosyć wolnego internetu GSM a korzystanie z WiFi jest strasznie nie wygodne i musze siedzieć w pokoju brata a on się wscieka :-D

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem powiem więcej znam autora tego tematu lecz on obecnie nie jest w stanie mi pomóc. Wiem mniej więcej jak to zrobić lecz nie do końca. Mam zrootowac najpierw aakh a potem wgrać radio którymś z tych metod? Słyszałem że trzeba jeszcze wgrać eng hboota tylko jak? Mógł by mi to ktoś opisać dokładniej. Będę bardzo wdzięczny.

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

Przeczytaj to

http://forum.android.com.pl/f224/tool-advanced-ace-hack-kit-updated-13-09-2011-a-96143/

potrzebne narzędzie jako ,że nie jest już dostępne na xda pobierzesz ze strony autora

Advanced Ace Hack Kit | TAU – It's All About The Negative

W środku paczki jest instrukcja która trzeba dokładnie CAŁĄ przeczytać bo inaczej nie uruchomisz skryptu :)

Ja tą metodą odblokowałem swój telefon i kolegi najlepsza według mnie

pobierz sobie tez jakiegos linuxa live cd :) np ubuntu prościej bedzie i informuj na bierząco o postępach;)

Edytowane przez SnP88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi