Skocz do zawartości
Misiek19

Słaby sygnał Wi-Fi.

Rekomendowane odpowiedzi

wyskakuje mi takie coś:

downgrade filed

either:

Goldcard filed

USB connections are not working 100

radio downgrade filed

Kurczę...Coś robie nie tak albo ten soft w ten sposób nie da się zrootować ?

A tak pozatym to po co mi Linux ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

przeczytałeś dokładnie instrukcje z paczki :) ??

zaśmiecony windows może mieć problem ze sterownikami ;)

live cd linuxa odpalisz normalnie z płyty bez potrzeby instalacji ;) i wtedy ten skrypt.

opisz tez wszystko jak dokładnie robiłeś do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem :-)

Co robiłem? Na początku pobralem jave i jdk następnie sdk i HTC drive wszystko zainstalowałem zrobiłem procedurę do sdk. Wlaczylem w ustawieniach dubugowanie. Na końcu podłączylem telefon pod USB uruchomilem skrypt poprzez administratora i kliknąłem przycisk 1 a następnie enter. Przez jakiś czas się zgrywalo a potem ten fail:-(

Próbowałem też metodą gingerbred czy jakoś tak i tez mi się nie udało... Na necie czytalem że mają podobne problemy z tym numerem softu.

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

to spróbuj spod linuxa jak nie to bedziemy dalej kombinować wiem ze windows ma czasami problemy ze sterownikami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f224/android-2-3-5-sense-3-0-nr-opr-3-12-405-1-root-140018/

Zobacz ten link, koleś ma ten sam numer softu i piszą że trzeba robić downgrade co ty o tym myślisz ?

narazie pobieram jeszcze raz sdk z net framework 3.5 bo wydaje mi się że poprzednio złą wersje pobrałem (teraz pobieram z strony windowsa)

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

JEEEST DZIAŁA !!!!:D:D:D

Dobrze mówiłem musiałem zrobić downgrade gdyż wersje 2.3.5 z tym numerem softu nie da się aahk zrootować.Teraz mam wersje softu 2.3.3 sense 2.1 i numer 2.50.405.2 :) Robiłem to na windowsie :) bo nie chciało mi się gonić do sklepu po płyte cd :)

To teraz jak z tym radiem ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Wejdz w bootloader -> vol- + power.

Jeśli pisze u góry ENG S-OFF to git jeśli nie to jeszcze raz w aahk.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez OcwiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisze,pisze sprawdzalem już po rootcie ;D

Chodzi mi teraz co robić :)

Teraz mam inne radio od tego poprzedniego i wydaje mi się że jeszcze gorzej WiFi funkcjionuje :mad:

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra chłopaki wifi działa tak jak powinno, może was to zdziwi ale wifi działa o niebo lepiej po wgraniu ViperDHD 2.1.3 Sense 4.1 | 4.0.4 | Smooth | OTA oraz kernela [3.0.56] BeastMode 1.5 MOD telefon mam zaledwie kilka dni a już takie zmiany w nim nastąpiły :) Dzięki wszystkim za pomoc a szczególnie tobie SnP88 za to że się angażowałeś w temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vinci

Chyba nas to jednak nie zdziwi :D Viper to bardzo dobry rom z równie dobrymi osiągami, więc jak widzisz nie zawsze trzeba zmianiać radio. Jeśli moge coś dorzucić to powiem wam że na 4.1 i 4.2 też mam słaby zasięg (Cyanogenmod 10.1 i JellyTime , choć na tym drugim wydaje mi się że lepszy trochę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższym teście okazało się że zasięg jest albo cały albo wcale :) Radio jednak też musze zmienić ;) Ale to nie zmienia faktu że wifi troche lepiej funkcjonuje :)

Wy też tak macie że jak zasłonicie ręką klapkę od bateri to po chwili zasięg znika ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi