Skocz do zawartości
bodzak

Restart aplikacji poprzez kliknięcie

Rekomendowane odpowiedzi

KunDun

Dobra Panowie, wyczerpaliście już limit ironii, aronii oraz innych owoców na ten tydzień - spróbujmy pomóc przymykając oko na poziom problemu.

@bodzak

To co wyżej podpisani Panowie chcą Ci przekazać to, że restartowanie aplikacji nie jest najlepszym sposobem na odświeżenie tego co aplikacja prezentuje użytkownikowi ;)

Wysłane z mojego Note II za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bodzak

Wiem zrozumiałem to już po pierwszych kilku postach, tylko pytam po co np to:

Face-palm commencing in 3.. 2.. 1..
    to co teraz napisze zburzy twój porządek kosmosu

zamiast po prostu napisać:

twoje rozwiązanie jest nielogiczne proponuje zrobić np to ...

Nie chodzi o to ze się wkurzam czy coś tylko poziom mojej wiedzy nt programowania nie jest tak duży jak wasz(w sumie to nie dawno zacząłem dopiero)..

spoko, możecie zamknąć już temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EmilYo

@up

Bo my czytamy to forum również dla rozrywki. Po co sucho odpowiadać że Twoje rozwiązanie jest nie logiczne jeśli można napisać to w bardziej zabawny sposób.

Dzięki temu Ty się czegoś dowiesz, a my mamy jakąś przyjemność z życia. Naprawdę nie masz o co się wkurzać.

@xan-android: ja też korzystam i nie narzekam. Chodziło mi głownie o "Pszemka Pajomka".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piotrpo

@bodziak Zwyczajnie czasami potrzebna jest świeża krew dla rozrywki. Nikt cię tu nie obraził jak do tej pory i znając trochę bardziej historię i charaktery - jeśli zostaniesz obrażony, to nie będziesz miał co do tego żadnych wątpliwości, ale to trzeba trochę inne pytanie zadać ;)

@fanboje system jak system. W tym dziale można sobie akurat w miarę bezpiecznie drzeć łacha z Apple, czy Androida bo ludzie tutaj "coś" na ten temat wiedzą i nie pojawią się strzały z nikąd "A jest lepszy niz A bo tak mówię" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bodzak

Dobra spoko jakoś to przeżyje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/warnz]

Wysłane z mojego Note II za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x