Skocz do zawartości
kubat670

Zacinanie się softu z defy plus.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Posiadam zwykłą defy z czerwoną soczewką. Wgrałem na nią andr. 2.3.5 bl 6. Debugowanie zaznaczone, launcher orginalny, ale zmienienie go nic nie zmienia. Custom soft'y nie wchodzą w grę chociaż testowałem ich wiele są bardzo niedopracowane. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie poradzisz. Możesz spróbować pogrzebać w ustawieniach wydajności(nie mam pewności czy coś takiego istnieje w GB, za długo siedzę na JB)ale to raczej nie przyniesie efektów. A custom romy? Czemu nie! Jest bardzo wiele dobrze działających i szybkich romów. Jeśli chcesz taki, który jest bardzo szybki i dopracowany w 100%, to proszę, oto on: http://forum.android.com.pl/f267/cyanogenmod-7-2-0-oficjalny-stable-153504/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh... ale on jest tylko i wyłącznie na kernel FroYo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sflashuj defy do Froyo, wgraj CM 7.2 i ciesz się, że telefon tak śmiga ;)

---------- Post dołączono o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Ew. Wgraj ten rom http://forum.android.com.pl/f267/rom-4-2-2012-2-3-6_4-5-2-109-dht25_themed-multilanguage-143989/

Kiedyś siedziałem na nim przez tydzień, spisywał się dobrze. Wgrywa się go na kernel gb.

Edytowane przez LukaszK
    P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukaszK
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    bbbbbbbbbbbbbbbbbb[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x