Skocz do zawartości
mlody95pl

ClockworkMod Recovery v6.0.2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam pytanie, próbowałem odblokować bootloader i wgrać CWM z tematu xda: [iNFO][L7] Development Thread - xda-developers (3 post) ale tak podłączam telefon,z debugowaniem i klikał właśnie flash bootloader i dupka nic się nie dzieje, co może być tego powodem? nie mam zainstalowanych tych sterowników adb na kompie (zajmują prawie 700 mega co przy moim necie to katorga by była) to może być tego powodem? i czy ten z cwm z pierwszego mostu ma ekran o 180 stopni w drugą mańke? bo czytałem że jest wersja z CWM na dotyk ale kurcze ile cwm tyle instrukcji i coś to dla mnie czarna magia <rozkłada ręce>

edit: poradziłem sobie ale chcąc zrobić kopie pisze mi can't mount coś tam, o co chodzi?

Edytowane przez Mateo20w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mydło

Działa ładnie pięknie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9izik9
Pany mam pytanie, próbowałem odblokować bootloader i wgrać CWM z tematu xda: [iNFO][L7] Development Thread - xda-developers (3 post) ale tak podłączam telefon,z debugowaniem i klikał właśnie flash bootloader i dupka nic się nie dzieje, co może być tego powodem? nie mam zainstalowanych tych sterowników adb na kompie (zajmują prawie 700 mega co przy moim necie to katorga by była) to może być tego powodem? i czy ten z cwm z pierwszego mostu ma ekran o 180 stopni w drugą mańke? bo czytałem że jest wersja z CWM na dotyk ale kurcze ile cwm tyle instrukcji i coś to dla mnie czarna magia <rozkłada ręce>

edit: poradziłem sobie ale chcąc zrobić kopie pisze mi can't mount coś tam, o co chodzi?

Wejdź w CWM wybierz "mounts and storage" i zamountuj partycje /system i /data czyli "mount na unmount" i cofnij następnie spróbuj zrobić kopię systemu.

---------- Post dołączono o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

CWM 6.0.2.8 ma możliwość sterowania dotykiem ale dotyk nie trafia w odpowiednie funkcje a szkoda trzeba radzić sobie poprzez przyciski:(.

Edit@

Miałem nie aktualną wersje.

Edytowane przez 9izik9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]CWM 6.0.2.8 ma możliwość sterowania dotykiem ale dotyk nie trafia w odpowiednie funkcje a szkoda trzeba radzić sobie poprzez przyciski:(.

Ja mam 6.0.2.8 i bez problemu poruszam się dotykowo + nie mam obrazu obróconego o 180

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9izik9

Dzięki informacji od "RandomPL" mam w końcu w pełni funkcjonalny CWM recovery. Dzięki. Temat prawdopodobnie będzie poprawiony :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bushman
Dzięki informacji od "RandomPL" mam w końcu w pełni funkcjonalny CWM recovery. Dzięki. Temat prawdopodobnie będzie poprawiony :D.

Zdradzisz sposób ? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9izik9

Pobierz paczkę z pod wpisu Download od dropbox jest ona zaktualizowana nic nie trzeba zmieniać tylko pobrać i wrzucić na fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa dobrze ten CWM? Obraz jest odwrócony czy jest ok?

Bo może bym sobie wgrał.

Rozumiem że aplikacji nadal się nie da normalnie przenosić i trzeba kombinować?

Tak wogóle to coś cisza na xda a juz myślałem że rom blisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz już dobrze. Rom będzie blisko jak deweloperzy z 4pda się za to zabiorą. Jak narazie kilku użytkowników z xda myśli że mając źródła kernela i cm9 skompilują bootujący się na l7 rom ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Jestem zielony :E i mam parę pytań.

Czy odblokowując bl i wgrywając cwm moge uwalić sobie słuchawke?

Parę postów wcześniej było pisane że po flashowaniu cwm i bl znika. To znaczy że bl znowu się blokuje?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi