Skocz do zawartości
mlody95pl

ClockworkMod Recovery v6.0.2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że rom ma odblokowany bootloader , ale czy po zainstalowaniu tego romu trace gwarancje?? istnieje możliwość poźniej odkrecenia całej tej procedury?? Nie chce tracić póki co gwarancji na rzecz CWM'a i słabo działającego CM10

Modyfikując telefon tracisz gwarancję. Żeby pozbyć się tych ulepszeń wystarczy wgrać czysty stock przez KDZ.

Co do CM10 to mam drugi dzień i nie dopatrzyłem się jakiś błędów, wszystko działa dużo szybciej od stockowego i całkiem stabilnie.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    Rozumiem że rom ma odblokowany bootloader , ale czy po zainstalowaniu tego romu trace gwarancje?? istnieje możliwość poźniej odkrecenia całej tej procedury?? Nie chce tracić póki co gwarancji na rzecz CWM'a i słabo działającego CM10

Wypraszam sobie "słabo działającego cm10" ;-) Zawsze na początku są kłopoty, ale cm to sprawdzona "marka". Też się bałem utraty gwarancji zwłaszcza, że zacząłem mieć znowu kłopoty z bateria. Wrzuciłem cwm i cm10 i jak ręką odjal. Poza tym mój lg był już w serwisie z root'em i jakoś to nikomu nie przeszkadzało w serwisie.

Wysyłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wypraszam sobie "słabo działającego cm10" ;-) Zawsze na początku są kłopoty, ale cm to sprawdzona "marka". Też się bałem utraty gwarancji zwłaszcza, że zacząłem mieć znowu kłopoty z bateria. Wrzuciłem cwm i cm10 i jak ręką odjal. Poza tym mój lg był już w serwisie z root'em i jakoś to nikomu nie przeszkadzało w serwisie.

Wysyłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 2

chodziło mi że narazie słabo działajacy cm10 , w każdym razie nie chce tracić gwarancji poprzez odblokowanie bootloadera ale ponoć z aktualizacja do 4.1 lg ma odblokować bootloadera z tego co czytalem na forum l9 :P ile w tym prawdy to nie wiem, jeżeli byłaby to prawda to oznaczałoby że nie traciło by się gwarancji po odblokowaniu bootloadera :P Wiecie coś na ten temat?>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki telefon nie padnie na amen (do cegły) to można zawsze przywrócić oryginalny soft i dopiero oddać na gwarancję. Jak padnie to i tak pewnie nie dojdą że coś było przerabiane, więc ja bym się pobawił, bo warto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to wiem ale odblokowujac bootloadera trace gwarancje tak??? a mnie chodzi o to czy jak wgram cm10 z odblokowanym bootloaderem to pozniej przez wgranie stockowego romu v10k badz jakiegos innego przywroce telefon do momentu sprzed odblokowania bootloadera czy jest to proces nieodrwacalny?? Nie chce stracic gwarancji odblokowujac bootloadera :P chyba ze da sie pozniej zablokowac zeby w serwisie jak cos sie nie połapali :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

da sie, wystarczy wgrac stockowy rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś pewny?? bo jak tak to znaczy że szybko nie pójde spać :D i ew moge prosić offtopowo troche o sprawdzone linki co i jak zrobic:P bo chciałbym to zrobic dzis a nie chce mi sie szukac itd :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9izik9

TAK! Po wgraniu stock masz zablokowany bootloader i niema CWM. Telefon ma gwarancje :P Sprawdzałem jak miałem wgrany odblokowany bootloader i CWM po jakimś czasie system mi padł a jeszcze nie było customromu. Wgrałem stockowy system i nie mogłem włączyć CWM bo go nie było! :D. Musiałem wgrać wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzieki wielkie w takim razie biore sie jutro a raczej dzis do roboty tyle że pózniej:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    korsak

Ludzie wiecie co zrobić w sytuacji kiedy cm10 wpada w loopa ładne 20 min mi siedział na ekranie bootowania i niestety nie ruszył... Dobrze, że miałem backup w zanadrzu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi