Skocz do zawartości
MarcinRM5

[LUTY 14][4.2.2] PARANOIDANDROID v3.00+

Rekomendowane odpowiedzi

A to dlaczego?

edit:

nie dlaczego fajny, dlaczego VPN nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ile jest miejsca na APK? I czy najnowsza wersja jest w miarę szybka? Nie zawiesza się? Nie ma cyrków w tym romie że po naciśnięciu przycisku on/off uruchomienie ekranu trwa kilka sekund?(tylko w miui się z takim lagiem natknąłem.)

Chciałbym się przesiąść z Alex (android 2.3.3) na 4.x.x. Polecacie ten rom czy jakiś inny? (może z samego XDA?) Pytam bo jest ich trochę a zanim ja znajdę ten najlepszy to minie troche czas. A widzę że sporo osób ten rom chwali.;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem zupełnie uczciwie, testowałem kilka bo stock 2,3,3 był dla mnie słaby (choć ma jeden wielki plus- działa wszystko bez lagów zawieszeń itd). Paranoid`a zainstalowałem z ciekawości głównie- wiesz phablet. Dziś nie mam zamiaru wracać/zmieniać romu. Fakt faktem ma kilka problemów, zdarzają się resety, delikatne lagi ale się nie czarujmy, stawiamy 4.2.2 na już leciwym telefonie. Ale do codziennego użytku mogę z czystym sumieniem polecić. Jeśli telefonu używasz do dzwonienia, sms`ów, poczty- spokojnie możesz instalować. Natomiast jeśli chcesz robić zdjęcia, przynajmniej na stockowej aplikacji, jest problem- aparat po prostu nie nadaje się do niczego. Oczywiście można ominąć ten problem instalując jakiś zewnętrzny soft- CameraZoomFX czy Camera MX. Co do baterii, standardowy dzień przy dość solidnym (WiFi aktywne, 3G aktywne, GPS nieaktywny, godzinka gierek, 100 maili wysłanych/odczytanych, kilkanaście rozmów) użytkowaniu spokojnie wytrzymuje. Gorzej jest jak odpalisz GPS+apke zapisującą trasę (Endomondo, My tracks etc.) wtedy po 6h możesz zacząć szukać gniazdka/portu USB.

Generalizując, masz już dość słaby telefon, chcesz mieć "wysokiego" androida- ściągaj Paranoid bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

dziala wam bluethoot na wersji 3.6?

jak wylaczyc menu klawiszy, ktore sie wysywa jak palec przeciagniemy od dolu ekranu?

jak wlaczyc odbieranie rozmow przyciskiem home?

Edytowane przez gruniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak wylaczyc menu klawiszy, ktore sie wysywa jak palec przeciagniemy od dolu ekranu?

Szukaj w ustawieniach PIE; nie korzystam już z tego romu więc nie do końca wiem gdzie te opcje się znajdują :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia->Toolbars-> Sekcja PIE albo Przycisk ON/OFF przytrzymaj chwilkę do pojawienia się menu i wybierz opcję FULL SCREEN (PIE) enabled/disabled (ciebie interesuje disabled)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

ok dzieki, juz zrobione

a jak usunac niebieskie koleczko z taka niby flaga z gornego paska?

nawet nie wiem do czego to jest

Edytowane przez gruniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok dzieki, juz zrobione

a jak usunac niebieskie koleczko z taka niby flaga z gornego paska?

nawet nie wiem do czego to jest

To kółeczko z taką niby flagą (jedyne co m przychodzi do głowy) to wskaźnik naładowania baterii i zasięgu ;] Zrób screena i wstaw- zobaczymy o co tak naprawdę chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kółeczko z flagą to jest HALO. Nowy system powiadomień w PA kliknij na niego i pojawi się na pulpicie.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cinsp2

witam czy mógł by ktoś podpowiedzieć jak to zainstalować ?? z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi