Skocz do zawartości
aston78

[CM10.1][JB+][CUSTOM KERNEL] Android 4.2.2 Jellybean dla Defy (+) (26.06.13)

Rekomendowane odpowiedzi

szakalq

Wrzuciłem u siebie na próbę i nie mogę zmienić dźwięku wiadomości sms, telefonu... Przywracam aplikację z kopi Titanium Backup i póki co jest ok. Działa fajnie nie zamula póki co, zobaczymy jak dalej i jak z baterią.

edit1:

więcej opcji w ustawieniach ->opcje programistyczne - między innymi zmiana liczby procesów w tle - trzeba kilka razy kliknąć i przytrzymać w informacje o telefonie -> numer kompilacji aż zobaczy się / wyskoczy "jesteś programistą"

edit2: swype nie sprawdzałem u siebie ale SwiftKey działa poprawnie

edit3: swype pl również działa prawidłowo

Edytowane przez szakalq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety pobór prądu jest dla mnie nie do przyjęcia...

A szkoda, bo rom dość przyjemny.

Wysyłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy moge to wgrać na cm 10 z 25.03? (zaktualizować)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie bedzie Ci wtedy dobrze działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Rozgryzłem dźwięki, dźwięk wiadomości i telefonu musi być w formacie ogg innego nie łyka przynajmniej u mnie. Z bateria nie jest źle, porównywalnie do ostatniego quarxa (rom instalowałem u siebie na czysto). Z płynnością podobnie jak cm10, zobaczymy jak będzie po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler
    Wrzuciłem u siebie na próbę i nie mogę zmienić dźwięku wiadomości sms, telefonu... Przywracam aplikację z kopi Titanium Backup i póki co jest ok. Działa fajnie nie zamula póki co, zobaczymy jak dalej i jak z baterią.

edit1:

więcej opcji w ustawieniach ->opcje programistyczne - między innymi zmiana liczby procesów w tle - trzeba kilka razy kliknąć i przytrzymać w informacje o telefonie -> numer kompilacji aż zobaczy się / wyskoczy "jesteś programistą"

edit2: swype nie sprawdzałem u siebie ale SwiftKey działa poprawnie

edit3: swype pl również działa prawidłowo

Należy 10 razy nacisnać, nic więcej :)

---------- Post dołączono o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Wystepuja juz klasyczne problemy z gubieniem transmisji danych niekiedy występuje także za trzymanie działania praska stanu , oraz czase restarcie aktywby jest tryb samolotowy, zwalnia podobnie jak cm 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dla odmiany przetestowałem wersję na kernelu 3.0.8, jest kiepsko. Nie ma co się dziwić, w końcu to dopiero experimental. Jest wolniejszy niż cm10, nie działa praktycznie wszytko. Przy uruchamianiu trzeba wielokrotnie wyciągać baterię, u mnie zaskoczyło z 7 razem. Grunt, że prace idą w dobrą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq
    Należy 10 razy nacisnać, nic więcej :)

Wystepuja juz klasyczne problemy z gubieniem transmisji danych niekiedy występuje także za trzymanie działania praska stanu , oraz czase restarcie aktywby jest tryb samolotowy, zwalnia podobnie jak cm 10

jest nowa wersja: Index of /cm10.1-nightly-defy+/2.6.32

Ja u siebie nie doświadczyłem gubienia transmisji, restartów, zatrzymań, fakt czasami przymuli, ale tak samo było w cm10, bateria 18h normalnego korzystania i mam 50% jeszcze także nie jest źle. Jest kilka problemów, ale jak na tak wczesne wydanie, to działa dobrze :) użytkuje go na codzień i jakoś nie zniechęciłem się jeszcze ;)

edit: w nowej wersji działają prawidłowe dzwonki mp3

Edytowane przez szakalq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie również rom nadaje do użytku na co dzień. Ale zniechęca mnie fakt, że w androidzie 4.2 niektóre aplikacje jeszcze nie działają prawidłowo i powrocilem do 4.1.2. Dzisiejszej wersji nie testowałem.

Jest nowa wersja z dzisiaj. Według ludzi z Xda, nie mieści się rom z gappsami w pamięci telefonu i trzeba coś pousuwać przed wgraniem.

Edytowane przez Krokogator
    Łączenie postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Na najnowszej wersji działa najnowsza wersja kernela JellyX. Telefon dostał dobrego kopa po instalacji tego kernela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi