Skocz do zawartości
Gość mike1986

STOCK Oficjalne aktualizacje - instalacja z PC lub hboot (najnowsze: 1.72.405.3)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś nie chce ściągać najnowszego OTA tylko zainstalować od razu pełny, oficjalny system przeznaczony na rynek europejski (w tym PL) przez PC lub z poziomu telefonu to tu do ściągnięcia RUU:

Najnowsze 2.36.405.8

---> Download RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_WWE_2.36.405.8_R_Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2_release_187331_signed.exe for free on Filesonic.com

Starsze wersje:

---> Shipped ROMs
    ---> Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Instalacja z poziomu PC:

Wymagania:
    Zainstalowane najnowsze sterowniki HTC Sync

Podłączamy telefon do komputera w trybie HTC Sync i odpalamy RUU. Na komputerze musi być zainstalowany najnowszy sterownik HTC Sync.

Instalacja z poziomu telefonu:

1. Uruchamiamy ściągnięte RUU, ale nie kontynuujemy procesu flashowania.
    2. Z Menu Start uruchamiamy polecenie "Uruchom" i wpisujemy %TEMP%
    3. W otwartym folderze szukamy pliku rom.zip
    4. Zmieniamy jego nazwę na PD98IMG.zip i kopiujemy na kartę SD
    5. Wyłączamy telefon i włączamy ponownie przytrzymując przycisk zmniejszenia głośności
    6. Czekamy na wykrycie pliku .zip i postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie
    7. Flashujemy i gotowe :)

Edytowane przez baca01
    wstawiono prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serwis

Proponuje wrzucać tutaj wszystie aktualizache FW jakie będą wychodzily. Na necie znalazlem kilka dotychczasowych:

http://www.htc-support.ru/forum/index.php?showtopic=14182&mode=threaded

Alternatywne linki:

http://www.multiupload.com/91MVWPQ5CD

Probuje zrobic downgrade FW, ale chyba sie nie da jeszcze dla DHD

Edytowane przez serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inne linki do wszystkich wersji

http://robmcghee.com/DesireHD/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza to 1.32.405.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważnie? To mi nowość ;) problem jedynie taki, że póki co brak ruu do tej aktualizacji. Dlatego pierwszy post nie jest jeszcze zaaktualizowany.

---------- Post dołączono o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Właśnie na xda udostępnili najnowsze RUU. Wrzucone do pierwszego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaque

Sroki, że w tym temacie, ale mam problem z odpaleniem RUU wyskakuje mi takie coś jak na screenie, ktoś może wie o co chodzi??

Win 7 64 bit

beztytuusea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wczoraj chciałem zainstalować ta wersje: RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26.03.02.26_M_release_155891_signed

i niestety instalowala sie ok 40min pomimo ze na ekranie widnial napis ze max 10 min. Musiałem odlaczyc telefon. Telefon normalnie sie odpala. Dodam ze mialem juz ta wersję na telefonie, a chciałem wgrac ta poniewaz mam tel z UK i nie mam jezyka PL. Mam najnowszy HTC sync i plik z tego tematu.

Wszystko na win 7 64 bit. Czy podczas rozpoczecia tej operacji powinien wystepowac komunikat w HTc sync ze urządzenie jest odlaczone? a na ekranie telefonu jest duzy fioletowy napis HTC?

Edytowane przez gore2kill4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybeck

No i mam problem. Podczas aktualizacji OTA wyswietlila mi sie ikona telefonu i czerwony wykrzyknik w czerwonym trojkacie. I od jakiegos czasu nic sie nie zmienia

Po wyjeciu baterii, telefon uruchamia sie normalnie, na razie pojawil sie problem z rootem od Visionary. Wywalilem Visionary, ale tel strasznie zamula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Wczoraj chciałem zainstalować ta wersje: RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26.03.02.26_M_release_155891_signed

i niestety instalowala sie ok 40min pomimo ze na ekranie widnial napis ze max 10 min. Musiałem odlaczyc telefon. Telefon normalnie sie odpala. Dodam ze mialem juz ta wersję na telefonie, a chciałem wgrac ta poniewaz mam tel z UK i nie mam jezyka PL. Mam najnowszy HTC sync i plik z tego tematu.

Wszystko na win 7 64 bit. Czy podczas rozpoczecia tej operacji powinien wystepowac komunikat w HTc sync ze urządzenie jest odlaczone? a na ekranie telefonu jest duzy fioletowy napis HTC?

Nie przejdzie zapewne updejtu bo masz telefon brandowany przez operatora.

---------- Post dołączono o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

No i mam problem. Podczas aktualizacji OTA wyswietlila mi sie ikona telefonu i czerwony wykrzyknik w czerwonym trojkacie. I od jakiegos czasu nic sie nie zmienia

Po wyjeciu baterii, telefon uruchamia sie normalnie, na razie pojawil sie problem z rootem od Visionary. Wywalilem Visionary, ale tel strasznie zamula.

Ściągnij na dysk najnowszy RUU i odpal setup przez kabel USB. Jeśli masz firewalla na PC pamiętaj aby zezwolić aplikacji adb.exe na połączenie z siecią. Nie wiem czemu, ale u mnie podczas instalacji RUU firewall wywala monit, że adb.exe chce dostępu do sieci i jak nie zezwolę RUU nie wykrywa mi telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie po wyswietleniu ekranu z paskiem postepu instalacji wyswietla sie komunikat ze ponowne uruchamianie bootloadera, potem co 2 sekundy odswieza " szukanie bootloadera" i tak leci ze 2 min a na koniec błąd polączenia,

mam najnowszy htc sync Version: 3.0.5481

ewentualnie prosze o info gdzie znalesc te sterowniki szukam wszedzie i nic

robiąc to z poziomu telefonupo uruchomieniu RUU nie znajduje pliku rom.zip w folderze temp

Edytowane przez burczynski82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi