Skocz do zawartości
Gość mike1986

Oficjalne aktualizacje - instalacja z PC lub hboot (najnowsze: 1.72.405.3)

Rekomendowane odpowiedzi

Odpal RUU i poczekaj aż pasek wypakowywania dojdzie do końca. Nie zamykasz instalatora RUU. Klikasz start i w polu uruchom wpisz %TEMP% enter. W nowo otwartym oknie powinny być katalogi o dziwnych nazwach składających się z cyfr i liter o długim ciągu. W nich szukasz pliku rom.zip. Jeśli go znajdziesz zmień jego nazwę na PD98IMG.zip i kupujesz go na kartę do głównego jej folderu. Odpalasz tel i czekasz aż wykryje plik. Potwierdzasz volume up i po zakończeniu przyciskiem power.

Link do pliku w razie czego:

http://xdafil.es/DesireHD/RUU/RUU_Ace_HTC_WWE_1.72.405.3_R_Radio_12.28e.60.140f_26.04.02.17_M2_release_161342_signed.zip

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie przejdzie zapewne updejtu bo masz telefon brandowany przez operatora.

---------- Post dołączono o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Ściągnij na dysk najnowszy RUU i odpal setup przez kabel USB. Jeśli masz firewalla na PC pamiętaj aby zezwolić aplikacji adb.exe na połączenie z siecią. Nie wiem czemu, ale u mnie podczas instalacji RUU firewall wywala monit, że adb.exe chce dostępu do sieci i jak nie zezwolę RUU nie wykrywa mi telefonu.

Nie jest brandowany. Morelocale2 go spolszczył bez problemu poza tym byl kupiony na wolnym rynku w UK.Nie ma zadnych oznak branowania wiec tym bardziej nie rozumiem sytuacjii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rotowałeś system, bądź kasowałeś jakieś aplikacje przed aktualizacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UP@ Nie robiłem jeszcze roota a ta aktualizację chcialem wgrac by miec PL. Nie kasowałem tez zadnych aplikacji. Morelocale2 spolszczyłem fona. Moze to przez to ze chcialem wgrac z tym samym numerem co juz byla w fonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź tak jak pisałem wyżej. Wpakuj soft na kartę i odpal flash z poziomu bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UP@ wgrałem ten ROM RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26 .03.02.26_M_release_155891_signed

metoda z poziomu telefonu udało sie. Ale jak jezyka polskiego nie bylo tak niema. Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy? W opisie e tym topicu stało ze ten rom ma PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kartę sim masz naszego operatora? Jeśli nie to normalne. Ściągnij z marketu program morelocale2 i ustaw sobie polski region.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    UP@ wgrałem ten ROM RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26 .03.02.26_M_release_155891_signed

metoda z poziomu telefonu udało sie. Ale jak jezyka polskiego nie bylo tak niema. Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy? W opisie e tym topicu stało ze ten rom ma PL

To nie karta SIM ma znaczenie a CID telefonu. Najwyraźniej masz telefon z zagranicy. Możesz albo wgrać custom ROM z uniwersalnym CID-em albo przeprowadzić operację super-CID.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to oznacza ze operacja wgrania softu przebiegała/przebiegła prawidłowo? Czy po wgraniu romu mogę sformatować kartę pamięci? Czy raczej nie powinno sie tego robić?

post-39870-14255697942464_thumb.jpg

post-39870-14255697942946_thumb.jpg

post-39870-14255697943376_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawidłowo. Jak zrobisz format karty SD stracisz najwyżej mapy od HTC, które i tak można ponownie pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi