Skocz do zawartości
Gość mike1986

STOCK Oficjalne aktualizacje - instalacja z PC lub hboot (najnowsze: 1.72.405.3)

Rekomendowane odpowiedzi

Karmis

Trzeba robić format czy instaluje się na bieżący system ?

---------- Post dołączono o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Halo.. chodzi mi o pełną instalację.

Edytowane przez Karmis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Format i tak Ci się zrobi instalując przez RUU, więc nie musisz robić go wcześniej samodzielnie ;)

---------- Post dołączono o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Jeżeli nie masz radio s-off to wszystko wróci do stanu pierwotnego.

Wracają do mojego wcześniejszego pytania, to gdy wgram soft przez RUU to wróci do stanu pierwotnego, ale mam radio s-off i teraz nie wiem jak mogę wrócić do stanu pierwotnego całkowicie, ponieważ chcę wysłać telefon do serwisu i wolałbym, żeby mi przez to gwarancji nie anulowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy po zastosowaniu tego : http://forum.android.com.pl/f224/radio-s-off-supercid-oraz-simunlock-36723/ i wgraniu romu z tego tematu, będę otrzymywać aktualizację softu tak jak na normalnym stockowym romie? Czy na wszystkich "przerabianych" romach takie aktualizacje działają czy tylko na stockowym? Chodzi mi o aktualizacje programow z marketu oraz samego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do marketu to będziesz otrzymywał takie informację o aktualizacjach, jeśli chodzi o aktualizacje ROMu to też taką dostaniesz jak takowa sie pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo
    Witam. Mam pytanie. Czy po zastosowaniu tego : http://forum.android.com.pl/f224/radio-s-off-supercid-oraz-simunlock-36723/ i wgraniu romu z tego tematu, będę otrzymywać aktualizację softu tak jak na normalnym stockowym romie?

TAK

Czy na wszystkich "przerabianych" romach takie aktualizacje działają czy tylko na stockowym? Chodzi mi o aktualizacje programow z marketu oraz samego romu.

Programy Aktualizują się na każdym, co do aktualizacji romu nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden custom ROM nie otrzyma aktualizacji OTA a jedynie informację o dostępności takiej aktualizacji. Będzie możliwość pobrania, ale podczas aktualizacji dochodzi do sprawdzania plików i jeżeli jakiegoś pliku brakuje, który powinien być w oryginalnym ROMie to wówczas pojawia się komunikat z błędem aktualizacji .Jeśli będziesz miał custom recovery to OTA również się nie zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok a co z romem w tym temacie? Aktualizacje softu i romu, OTA działać będzie wszystko normalnie po zastosowaniu http://forum.android.com.pl/f224/radio-s-off-supercid-oraz-simunlock-36723/ i wrzuceniu romu z tego tematu? w końcu nie jest to custom, wybaczcie, siedze w tym od krótkiego czasu, nie irytujcie się błahymi pytaniami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RUU można wgrywać zawsze, niezależnie od tego, co masz aktualnie w telefonie. Musisz jednak pamiętać, że wgranie RUU 1.72 przywróci oryginalne recovery i oryginalnego h-boot. Zostanie tylko radio s-off (które jest permanentne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głównie chodzi mi o CID, żeby zrobić z niego SuperCID, bo obecny nie pozwala mi na domyślne wybranie ojczystego języka w telefonie gdyż pochodzi on od norweskiego dystrybutora i mam tylko języki skandynawskie a morelocale2 jakoś do mnie nie przemawia, lubie komplikować sobie życie :)

A może po wykonaniu całej procedury odblokowania telefonu i zmiany CID nie będę musiał wgrywać romu z tego tematu, może będę miał dostępne wszystkie języki w oryginalnym obecnym romie jaki jest w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, jestem nowym użytkownikiem tego telefonu. Tak więc mam pytanie, która wersja jest najnowsza: 1.72.405.3 czy 1.32.405.6? Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi