Skocz do zawartości
Gość mike1986

STOCK Oficjalne aktualizacje - instalacja z PC lub hboot (najnowsze: 1.72.405.3)

Rekomendowane odpowiedzi

Neovo
    To czemu ARHD 3.6 jest zrobiony na 1.84 i nie ma z tym najmniejszego problemu?

Bo zostało zmodyfikowane, po za tym posiada custom kernel itd, to nie to samo co RUU.

Bo w pierwszym poście w temacie był akurat ten numerek romu.

Neovo ja zainstalowałem 1.72 po ty by pozbyć się nieznośnych spowolnień w działaniu mojej słuchawki.

To zainstaluj sobie ARHD albo RcMix i zobaczysz jeszcze lepsze zalety swojego telefonu, tylko że jak flashowałeś RUU to teraz cała zabawa od nowa bo straciłeś roota etc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sony13
    Bo zostało zmodyfikowane, po za tym posiada custom kernel itd, to nie to samo co RUU.

To zainstaluj sobie ARHD albo RcMix i zobaczysz jeszcze lepsze zalety swojego telefonu, tylko że jak flashowałeś RUU to teraz cała zabawa od nowa bo straciłeś roota etc

Nie lubię wgrywać custom romów. Dla mnie to jest całkowicie zbędne, bo wystarcza mi to co daje mi producent i android market (chodzi o darmowe oprogramowanie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbe może ktoś podać link do czystego softu 1.84.75.2, niestety ale mam brandowany i nie moge zrobic aktu do andka 2.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sony13
    Mam prośbe może ktoś podać link do czystego softu 1.84.75.2, niestety ale mam brandowany i nie moge zrobic aktu do andka 2.3

Ściągnij z xda plik z romem z tą aktualizacją. Linka masz w newsach i postąp z tym plikiem tak jak jest w pierwszym poście. u mnie zadziałało, więc u ciebie też powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Sony13

To rozumiem ze miałes taka sama sytuacje i juz zaktualizowałes andka do 2.3??

Podeślij mi linka jak możesz do tego rom-a, bede wdzieczny;)

No i niestety próbowałem zrobić aktualizacje z poziomu pc i kicha, zaczeła sie aktualizacja i po pewnym czasie wywalilo BŁAD ze niewłasciwe narzedzie heh... telefon sie uruchomił ponownie ale z tym samym softem...

Witam, kolejny dzien juz nad tym siedze, tym razem wstałem rano i zabrałem sie za aktualizacje ale tym razem z poziomu tel. pliczek wrzuciłem po zmienionej nazwie na karte do głownego katalogu, odpalilem bootloadera, wyszukało plik, zaczeło sprawdzać i nagle komunikat CID incorrect, update failed i znowu kiszka, ma ktos jakis pomysł???

Edytowane przez lisurwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, nie macie alternatywnych linków softu? Raz mi się nie udało pobrać i czekam 15min na kolejną próbę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vego

mam jedno pytanie do obeznanych w temacie. Mianowicie przeglądając dziś neta natknalem się na informacje że wydane zostały coś koło lutego/mrarca tego roku nowe drivery do adreno 205 które podnoszą trochę wydajność i które zostały pierwszy raz zawarte w zdaje się

xperii play. Od wczoraj mam zrobionego oficjalnego updatea do 2.3 i zastanawiam się czy ów nowsze drivery sa w nim zawarte. Jeśli ktoś jest w temacie to nędzę wdzięczny za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buchi

a ja z kolei szukam oficjalnego RUU z wgranym polskim jezykiem, ten na pierwszej stronei nie ma polskiego. telefon pochodzi z UK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vardal

Z Koro to temat o aktualizacji to może ktoś sie orientuje kiedy ma wyjść sense 3.0 od htc a nie z xda ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    Z Koro to temat o aktualizacji to może ktoś sie orientuje kiedy ma wyjść sense 3.0 od htc a nie z xda ??

htc jakoś sie nie kwapi na takie zagranie, moim zdaniem mydlą oczy i będę miło zaskoczony jak wyjdzie na DHD. Ale ja na to nie liczę, za to liczę na chłopaków z xda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi