Skocz do zawartości
Gość mike1986

STOCK Oficjalne aktualizacje - instalacja z PC lub hboot (najnowsze: 1.72.405.3)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy też masz problem ze zmianą dzwonka telefonu ? Ustawiam taki jaki chce i po zastosowaniu ustawień i tak gra ten domyślny. Z smsami jest ok, tylko dźwięk powiadomień szwankuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robert-ola. Pobierz z google play rom manager i zaflaszuj recovery powinno pomóc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ściągnąłem sobie RUU 3.12.405.1 i będę je instalował na DHD i mam pytanko:

Czy jeżeli będę to robił za pośrednictwem PC to wipe data i wipe cache zostaną wykonane automatycznie?

A jeżeli robiłbym to sposobem 2 z pierwszego postu tego tematu, to czy muszę robić wipe data i wipe cache?

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z jakiego na jaki rom zmieniasz? Jak bazy są inne to full wipe jest konieczny.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam andka 2.2.1, który był tu fabrycznie. Chce zainstalować 2.3.5 z sense 3.0. A potem być może ICSa nowego. Jak mam zrobić tego wipe? Moge zrobić tak:

Uruchomie w trybie recovery, zrobie wipe data i cache, potem podlącze pod PC i uruchomie RUU lub skopiuje rom na sd z nazwą PD98IMG.zip i samo się uruchomi jak włącze telefon

???

Pytam, bo muszę wszystko wiedzieć zanim się za to zabiore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak instalujesz rom przez ruu z kompa to nie musisz robić wipe bo instalacja zrobi to za ciebie.

Wysyłane z mojego HTC Incredible S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziękował, teraz już chyba wszystko jasne :)

Jeszcze tylko jedno pytanie: jak puszczę RUU to zrobione zostaną wszystkie 3 wipy(data, cache i dalvik)?

Edytowane przez karolrybnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanko?

Dziękuję

---------- Post dołączono 27-08-12 o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano 26-08-12 o 20:35 ----------

Próbuję właśnie zainstalować te oficjalne RUU, ale cały czas wyrzuca mi błąd 155. Obecnie mam wgrane Blackout ICS Incredible v3.0.0 FULLY WORKING!!! [4.0.4][sense 3.6]. Próbowałem też wydobyć ten plik rom.zip z folderu plików tymczasowych, ale jego tam po prostu nie ma.

Czy ktoś mógłby napisać jak rozwiązać ten problem lub skąd mogę pobrać tego roma w postaci pliku zip, a nie exe??

---------- Post dołączono o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

OK, mój błąd. Plik rom.zip był w tym folderze, ale zakopany gdzieś głębiej. Skopiowałem go, zmieniłem nazwę i działa.

Przy okazji zauważyłem, że hboot zmienił wersję z 0.89 na 2.0. Możecie powiedzieć jakie to ma dla mnie znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem, zainstalowałem aktualizacje 3.16 i nie ma tam jezyka polskiego a wgrać starszej nie potrafię, co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi