Skocz do zawartości
stasiulaska

Galeria 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak zainstaluję z marketu to nie zastępuje mi całkowicie galerii tylko są wtedy dwie 2d i 3d a jak zrobić żeby była tylko jedna i 3d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nox

Niestety nawet po usunięciu oryginalnej galerii, wywołanie podglądu w aparacie skutkuje komunikatem o braku odpowiedniej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

pytanie pewnie będzie dla wielu z was banalne, czy ta galeria w andorid 2.1 na gt540 to jest jako 2d czy 3d?

jesli 2d to jaka jest równica pomiedzy to w 2.1 a tą z linka który podaje szymon06062006 ?

Dzięki za wyjąśnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w swifcie niby jest 3d ale jednak nie wiem dlaczego dziala tylko 2d. zeby dzialalo 3d(to chyba ten link co podal szymon bo okreslil jako backup) (lepiej z tego linka wyzej) nalezy usunac z system/aps arcmediagallery.apk(czy jakos tak i jesli jest to odex tez) i gallery3d.apk rozniez z tego folderu. pozniej poszukaj w data/aps czy cos nie ma co by mialo w nazwie gallery. nastepnie reset telefonu. pozniej zainstaluj z marketu np. gallery3d. powinno dzialac.

orginalnie w 2.1 jest galeria 2d. to co podal szymon to jak juz wspomnialem prawdopodobnie jest 3d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki,

zainstalowałem tą galerię z linku szymona i faktycznie jest 3d. Tyle, że tak jak ktoś napisał wyżej są dwie galerie. osobiści mnie to nie przeszkadza jednakże irytuje mnie jedna rzecz a mianowicie:

jeśli wybiorę opcję tapety i pojawia mi się okno dialogowe mam do wyboru:

- Aktywne tapety

- Galeria arcsoft.android.....

- Galeria com.flikie....

- Galeria Tapet

Czy jest jakaś możliwość żeby zmienić nazwę Galerii tej nowo zainstalowanej co by się pozbyć tych dodatkowych opisów pod galeriami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak wygłada 3D pobrałem z marketu bo ta którą mam z netu nie chce działać

niestety ten tylko problem że własnie aparat jej nie widzi i niestety mam komunikat że program nie jest jeszcze zainstalowany . ale pozatym działa bardzo dobrze

post-34211-14255697797386_thumb.jpg

Edytowane przez thomas516

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moze by sprobowac zrobic tak:

usunac galerie 2d (ARK)z /system/apps, potem przeniesc Gallery3D.apk z /system/apps na karte sd,i po prostu zainstalowac to co przenieslismy?

edit: no to nas wyruchali

Edytowane przez robertkk90
    nowy post nizej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Specjalnie sprawdziłem dla was.

Przeniesienie Gallery3D do katalogu systemowego nie zmienia niczego. Zmiana nazwy na taką samą jak ArcMediaGallery również. ;)

Przyczyna tego jest dość prosta - aplikacja aparatu w LG to też dzieło ARC i jako takie jest połączone z ArcMediaGallery (galerią) oraz ArcWorkshop (edytor zdjęć)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi