Skocz do zawartości
stasiulaska

Galeria 3d

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem, że usunałem galerię z katalogu systemowego (arc.mediagellery - czy coś innego nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało bo już nie mam), zainstalowałem Gallery3d z linku szymona i nic, cały czas mi się ten program wysypuje z informacją "Aplikacja Galeria (proces com.flikie.wallpapers.gallery) zsotała niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie." Miałem wcześniej zainstalowany niebrandowany ROM 1.6 - miałem to samo, teraz miałem 2.1 ruski - to samo, ostatnio zmieniłem ROM na 2.1 Grecki - to samo, może mi ktoś powiedzieć co jest powodem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak to sie dzieje ale wczoraj wgrywałem jeszcze raz soft taki sam jak wczesniej i tak jak poprzednim razem sciagnołem galerie z marketu i niestety teraz galeria fixuje, pokazuje miniaturki a jak sie otworzy miniaturke to calkiem inne zdjecie jest pod nia, pozatym miesza w folderach zdjecia jak wejde np w aparat to pokazuje w tym folderze zdjecia z innego,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie wiem jak to sie dzieje ale wczoraj wgrywałem jeszcze raz soft taki sam jak wczesniej i tak jak poprzednim razem sciagnołem galerie z marketu i niestety teraz galeria fixuje, pokazuje miniaturki a jak sie otworzy miniaturke to calkiem inne zdjecie jest pod nia, pozatym miesza w folderach zdjecia jak wejde np w aparat to pokazuje w tym folderze zdjecia z innego,

A rbiles reset do ust fabrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomogło odłaczenie karty pamięci, teraz działa ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi