Skocz do zawartości
Duke

The Simpsons™: Tapped Out

Rekomendowane odpowiedzi

Duke

Witajcie, nie znalazłem tematu na forum, więc chciałem rozpocząć wątek :)

3JPakSjrtFwUJUiO8u9H7JOP-U1yM7DbOiofs4pJ_LoqmVt8PMvClV5dOYO-ChIf1Dw=w705

Nazwa gry: The Simpsons™: Tapped Out

Deweloper: EA Swiss Sarl

4Ld_ENR3zbi83YjXhahP7mn9NbsZ3t3MqTppHSr_bbecRNmSWa2xdZ6d3SOJjzPrP5sf8_HZugBeZ3_kIT85PP0iR6vlxhK5rnp29hIBZuK8EfU66OinLdy8kgV1bXDaAElZAe2qpbUI2Fq0QcXOIDi6C9-pdJ7mqLSZDC-BqOutiJbppctRIm-vont0zTk4dMBE1JcQviVxwZsUrTfqPSw2X4RkUBx53ZBOtmGr-PeodfGa4Nuoj5lCf9lqbQPkh0bZUkuC3O0j

Opis:

Homer przypadkowo spowodował wybuch w elektrowni jądrowej w Springfield. Twoje zadanie to odbudować miasto. Grając budujemy, tworzymy, upiększamy okolicę w nowe budynki, ławki, drzewa, ulice, chodniki itp. Wszystko według uznania i kreatywności. Osobiście gram w tą grę na Asus Nexus 7 i gra się całkiem przyjemnie. Już nie pamiętam kiedy jakaś inna gra wciągnęła mnie na telefonie w ten sposób co ta. Grafika jest cudna. Rysowana przez twórce The Simpsons :) a to wszystko za darmo.

Co prawda gra nie jest jeszcze w pełni rozbudowana co na produkty Apple, jednak już dostarcza sporo rozrywki, gra wyszła dosyć niedawno więc pozostaje tylko czekać na nowe update'y. W urządzeniach apple mamy do dyspozycji Origin dzięki czemu możemy zapraszam znajomych i dostawać dodatkowe bonusy. Na androidzie jeszcze tego niestety nie ma ;( Ale to tylko zależy od zainteresowania grą. Na iPad'ach i iPhone'ach są też do dyspozycji liczne event'y. Sam gram również na iPhone w tą grę i aktualnie jest event o nazwie "Valentine Day" zbiera się dodatkowo serduszka i można dzięki nim zbudować różnego rodzaju budynki specjalne.

Tak więc zapraszam do pobierania gry i do wyrażanbia swoich opini ;) Na dzień dzisiejszy mam 11 lvl, maksymalnie można jak na razie zdobyć 24lvl na Androidzie i 26lvl na produktach Apple.

Link: klik

Questy: klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy do tej gry potrzebne jest połączenie z internetem (oprócz pobrania jej)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jest potrzebne non-stop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram w to od ponad miesiąca i muszę przyznać że wciąga... właśnie skończył się event Halloween'owy, teraz pewnie kolej na świąteczny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi