Skocz do zawartości
r3b

LG Swift L9 czy HTC Sensation XE?

Rekomendowane odpowiedzi

r3b

Cześć, od miesiąca jestem posiadaczem LG Swift L9, którego dostałem wraz z przedłużeniem umowy. Po miesiącu wyszło parę rzeczy które w tym telefonie mi nie odpowiadają i stąd pojawił się pomysł aby go wymienić na coś innego. Do walki z moim L9 stawiam HTC Sensation XE. Myślę, że wybór tego dość wiekowego już telefony stanie się jasny gdy napiszę co mi nie gra w L9, a mianowicie:

=>Kiepsko grający odtwarzacz MP3 (oczywiscie słucham na dobrych słuchawkach AKG)

=>Brak czujnika światła (bardzo dużo chodzę, i ciągłe zmienianie podświetlania w budynkach i poza nimi mnie już denerwuje)

Do czego wykorzystuję telefon:

=>Internet

=>Odtwarzacz MP3

=>Rozmowy i SMSy

Nie gram w gry, więc nie musi być megawydajny...

Czy waszym zdaniem taka wymiana ma sens? Czy może macie pomysł na lepsze wydanie 1000zł aby spełnić moje oczekiwania?

Dzięki za pomoc i opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim daniem zamiana jest jak najbardziej słuszna, jeżeli faktycznie stawiasz na jakość dźwięku. HTC jak zapewne wiesz posiada Beats Audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Sensation i Sensation XE nie są zbyt dobrymi odtwarzaczami, a muzyczność polega wyłącznie na logu beats i słuchawkach w zestawie. Sam system daje dość złudne odczucie poprawy dźwięku. Na niezłych dokanałowych słuchawkach najbardziej denerwują mnie kilkusekundowe szumy w czasie przejścia między utworami lub po zakończeniu odtwarzania. Więc jeśli nie interesują cię słuchawki z zestawu i masz swój własny dobry sprzęt to może lepiej poszukać czegoś z chipem muzycznym Wolfsona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

Tylko Wolfson to w zasadzie SGS (którego miałęm i byłem bardzo zadowolony, no ale po dwóch latach czas na zmianę) albo SGS III na którego trochę mnie nie stać... Czy są jakieś smartfony za cenę ok. 1000zł z Wolfsonem jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Motorola RAZR. Da sie upolować za tyle.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

@ up

I chyba własnie taka motka jakaś 3-4 miesięczna w dobrym stanie za ok. 1000zł to będzie najlepszy pomysł...

Edytowane przez patrykowy
    Regulamin Forum, punkt 4.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi