Skocz do zawartości
Filminos

Zapisywanie filmów od razu na pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy istnieją odpowiednie programy/aplikacje które pozwoliły by mi na zapisywanie filmu

( po wcześniejszym podłączeniu telefonu do pc) od razu na komputer ? Chodzi mi o to żeby film nie zapisywał się na telefonie tylko na komputerze, ponieważ mimo że w moim galaxy s advance jest karta 16 gb to jest ona cała zapchana muzyką i innymi rzeczami to samo pamięć telefonu.

Z góry dziękuję za odpowiedź ;).

Edytowane przez Filminos
    błąd w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bezposrednio nie znam takiego sposobu, wydaje mi sie to po prostu niemozliwe do wykonania ze wzgledu ograniczen technicznych(moge sie mylic, za wielkim geekiem nie jestem ;]), ale na dropboxie mozna ustawic upload- mimo wszystko musisz potrzymac trochę te dane na telefonie.

mozna skorzystac z jakiegos programiku do obslugi kamerki na desktopie, za pomoca jakiejs apki zamienic telefon na kamerkę i bezposrednio z kompa wlaczyc nagrywanie(dziala po wifi rzecz jasna), ale nie wiem jak to ma się do jakości nagrania.

wygooglowalem cos takiego: http://www.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥/cyberlink-powerdvd-dla-androida/26160

nie wiem do czego odnosi sie zdalny zapis, sprawdz sam :)

edit: nie wiem czy to zalezy od iloci postow czy to po prostu konkurencyjny portal, ale to co odsloniete znajdziesz sobie sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślałem nad tym by zmienić komputer w karte pamięci że to tak ujme a następnie zmienic miejsce zapisywania filmu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi