Skocz do zawartości
Corleon

Zacinające się filmiki internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym posiadaczem HTC hero(era g2). Mam problem z odtwarzaniem filmików w internecie. Na YT wszystko pięknie chodzi płynnie, szybko się ładują i w ogóle. Problem zaczyna się na innych stronkach z filmikami, chociażby smog.pl . Ładują się szybko(łącze 5Mb), ale strasznie klatkują, gdzieś 1 klatka na 5 sekund, więc nie da się nic obejrzeć, a dźwięk leci normalnie.

Dodam, że telefon jest oryginalny(nie zrootowany) i korzystam ze standardowej przeglądarki.

Za wszelką pomoc i/lub sugestie będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Corleon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudów nie oczekuj jeśli chodzi i wydajność Hero, większość filmików się zacina używając przeglądarki. Spróbuj tapnąć na jakiś aby się włączyło YT albo HTC Flash player czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorka za późną odpowiedź...

jeżeli tapnę na filmik to z tym flashem mi się pokazuje informacja, ze go nie mam czy jakoś tak...na YT nie przekierowuje.

No, ale...pogodziłem się już z tym.

A może ktoś kto podkręcał procka może się wypowiedzieć w tym temacie czy mu się filmiki przycinają? Bo to może jest wina właśnie słabego procesora??[klatkowanie filmów]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na prawdę sam sobie odpowiedziałeś na swój problem. Hero to 3 na świecie telefon na androidzie zaraz po Magicu i G1 więc nie spodziewaj się cudów. Sprawdź czy na TVN24 filmiki chodzą normalnie, tam u mnie chodzą płynnie a gdzie indziej nie sprawdzałem dlatego nie odpowiem. Podkręcanie daje trochę ale to jest jakieś +30% przy wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi