Skocz do zawartości
pit3r_gora

Bateria/zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zakupiłem MM2 ogólnie z telefonu jestem zadwolony ale bateria porażka. Chyba już mocno wyeksploatowana. Po kilku wipe battery stats nie wytrzyma dnia. WiFi włączone może z 1h dziennie, ogólnie telefon praktycznie w stanie spoczynku tylko odbiera kilkanaście smsów. Ale przechodząc do sedna.

Chciałem zakupić nową baterię, nie koniecznie oryginalną. Zauważyłem, że są na allegro z pojemnością na poziomie 1600 mAh a dokładniej coś takiego:

Bateria ANDIDA MOTOROLA MILESTONE, BP6X - 1600mAh (3047674973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co sądzicie o tej baterii? sprawdzi się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin

Z tego co piszą na xda raczej nie, zamiast poziomu baterii jest ? i potrzebna jest zewnętrzna ładowarka... Chyba że producenci nieoryginalnych baterii poczynili jakiś postęp i obeszli zabezpieczenie motoroli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mialem troszeczkę inny pomysl bo bateria w motce faktycznie slabo trzyma. Do uzytkowania normalnego jest ok ale zeby sobi posmigac dluzej na hsdpa to juz ciezko. Dlatego wykminilem ze sam zrobie ladowarke zewnetrzna z baterii od laptopa ;) powinno dac rade jakas diode wstawie, zeby napiecie ograniczyc i podlacze pod ladowanie do motki :) ale to jak bede mial wiiecej czasu. Chyba ze ktos ma jakis schemat gotowy to chetnie oblukam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno kupilem dokladnie ta baterie. Przy uzywaniu wifi w pracy, troche grania, ilesdziesiat smsow oraz najwazniejsze- wylaczonej transmisji komorkowej - bateria od 7 do 21- 60%. Wg mnie w porownaniu do starej oryginalnej to ta sprawuje sie bardzo dobrze. aaa wazny jest voltaz (bylo w temacie o oc procka) i mam CM10 ktory ma efekty "kangura" na baterii i na oryginale mi skakalo okrutnie a na tej skacze w dwoch miejscach (chodzi o nagly opad z 60 na 50 procent i potem 30- 20 procent). Za ta cene uwazam ze warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi