Skocz do zawartości
shaka

Nexus Two by Samsung ???

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

przecież to nawet nie wygląda, no i samsung. Może to chodzi o bebechy które udźwigną nowsze androidy, ale nie chce mi się wierzyć.

Sami zobaczcie Hands on the Nexus Two by Samsung

edit: na pewno to ucieszy wszystkich SGSowców, będą mieli więcej romów i upragnionego dźindżerbreda.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Jesli chodzi o design to to jest zupelnie bezplciowe jakies takie. Osobiscie bym nie kupil, wlasnie ze wzgledu na wyglad.

naskrobane na moim zdebrandowanym G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ResQ

jezeli to jest na serio N2 - to musial by wejsc lada moment na rynek - bo inaczej konkurencja go zje na sniadanie swoimi nowymi modelami...

ale raczej mysle ze google poprostu ma kilka takich modeli customowanych od samsunga, mozliwe ze z jakimis nowymi bebechami (np. 2 rdzeniowy cpu czy poprostu wyzsza czestotliwosc) i testuja na nim nowe funkcje i oprogramowanie bo finalnego produktu jeszcze nie maja... a finalny bedzie inaczej wygladac ale np. z tymi samymi bebechami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peter

Przod Sgs a tyl zgapiony z Ipoda. Zreszta Samsung zgapia od Apple co tylko sie da. Nawet pudelko i rozklad akcesoriow wz nim sa zywcem przekalkowane z pudelka od Iphone.5 milionow sgs sprzedali wiec licza ze N2 tez moze sie dobrze sprzedawac. To wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak trackballa czy innego d-pada. Nie nie jeżeli to nexus 2 to totalna klapa. N1 prezentuje coś soba a tu...??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

A jaki sens montowania trakballi i touchpadow na których precyzję wszyscy narzekali? Touchpad jest ekranowy np w swype i takie rozwiązanie działa o wiele lepiej.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi się trackballe bardzo podobały.... I nie jak wszyscy nie narzekałem nigdy.... Troche boli mnie że DHD nie ma przymierzam się do modelu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Juz bym wolal sony ericsson lub motorole w wydaniu nexus two. Po pierwsze to ma byc telefon dla developerow, a nie sukces komercyjny, ale widocznie samsung sie dogadal z google. Moze tutaj jest zasada ze kazdy producent musi po rowno skorzystac z androida, albo nie chodzi google o komercyjny sukces bo oni tylko system robia a nie telefony, tylko wieksza popularyzacje androida z masowa sprzedarza tego sgs-n2 i teraz wieksza optymalizacja pojdzie pod procesory cortex omap zamiast snapdragony. A to lepsze wyjscie bo np porty gier z iphone na tych procesorach lepiej chodza bo iphone tez ma podobny procek.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adsky

Powiem szczerze ze mi sie niepodoba >:( niepodoba mi sie ze wzgledu na wyglad za duze podobienstwo w stosunku do Iphone wole styl HTC -zastanawialem sie czy nie poczekac bo jestem na etapie zmiany telefonu- ale podjolem juz decyzje wlasnie kupilem nowego bez simlock-a NEXUS ONE:D

Pozdr.Adam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

wygląd jest kiepski ale z tego co pisze na głównej to chyba tylko projekcja/wizualizacja tego co widział i opisał naoczny świadek nowego nexusa, ale ma być łudząco podobny do SGS więc ... poczekamy zobaczymy, niedługo ma być oficjalna premiera, była podana data jakiejś konferencji na pierwszą połowę listopada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x