Skocz do zawartości
Sertive

SuperNexus 2.0 [AOSP 4.2.2 JB]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy, ktoś mógby mi wyjaśnić trochę kwestię tych kerneli? Bo szczerze powiedziawszy trochę się pogubiłem. Do tej pory używałem rom–ów będących modyfikacją oryginalnych rom-ów Samsunga i wgrywałem do nich kernel odpowiedni do danej wersji... (np. PhiliZ dla XXLSC). Jednak z zalecanymi tutaj kernelami sprawa ma się chyba trochę inaczej... o ile CF-Root podobnie jak PhiliZ zależy od wersji rom-u to czy z pozostałymi tez jest tak? Czy też są bardziej uniewersalne i nie sa przypisane do konkretnego rom-u. A jeśli tak to byłbym zobiwązany do jakiegoś odpowiedniego... bo przeglądam już sieć od dłuższego czasu i ciągle nie jestem pewien czy to co znalazłem zadziała prawidłowo. (obecnie mam wgrane oficjalne XXLSZ)

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba wgrać kernel CM a potem instalować Rom

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafiii

Przepraszam z góry za mały offtop, ale mam pytanie. Czy w tym romie, jak i innych np. cm10 4.2.2 itd. nie ma multiwindow i innych funkcji dostępnych w romie ultimate?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma samsungowych bajerów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkuje obecnie ten soft i mogę powiedzieć, że RAMu to nigdy tyle wolnego nie miałem :)

Ale mam pytanie do innych użytkowników tego softu ( o ile istnieją) otóż:

Pierwszy cykl po wrzuceniu softu bateria super: ponad 3h ekranu, zostawiłem telefon na 6h to spadło o 1 %, pozytywne odczucie. Lecz po kolejnych cyklach jest gorzej, bateria leci ok 3% na godzinę, ekran nawet 2h nie osiąga. A telefon użytkuje tak samo. Za to teraz najwięcej baterii mi "połyka" System Android (Key Chain, input devices, ustawienia, google backup transport, galaxy note settings, pamiec ustawien, system android). A zawsze to ekran zużywał najwięcej (procentowo) baterii.

Zrobiłem już reflasha(bez wipe,formatów), ale nic to nie pomogło. Myślicie, że zainstalować ponownie ROM albo wrócić do jakiegoś 3 plikowego GB i na to NEXUSA?

EDIT:

Wrzuciłem softa od nowa i wszystko już smiga, tak jak powinno. Jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez misieknh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

Tak sam z siebie nie może się zepsuć. Musiałeś coś namieszać. Wyłącz wszystkie widgety, aktualizacje, synchronizacje email i aplikacji. A co do romu to korzystałem z poprzednich jego wersji kiedy używałem jeszcze galaxy note. Sprzedałem go z wgranym romem nexusa i nabywca po sprawdzeniu touchwiza wrócił do super nexusa. Coś w nim jest, a ja nadal korzystam ale już na nexusie 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś oprócz mnie ma problem z synchronizacją kontaktów z FB na tym romie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

U mnie wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trin

Rom zainstalowany.

Wszystko śmiga aż miło.

Nie pamiętam żeby Note był taki szybki jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Nie był i chyba nie będzie :-) chociaż ostatnie buildy nightlies CM tez bardzo ładnie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi