Skocz do zawartości
Wall-E

ROM iMito MX1/2 Finless 1.5 ROM [Custom][Root][720/1080p]

Rekomendowane odpowiedzi

Wall-E

Myślę, że nie jest to konieczne. Chociaż jeśli dobierzesz właściwe parametry "zamiennika" to kto wie jaką to będzie miało czułość. Jednak uważam, że samo wyjęcie anteny na zewnątrz da co najmniej zadowalający efekt - pozbędziesz się ekranowania powodowanego przez obudowę.

Niemniej w tym miejscu muszę powiedzieć: No cóż... Bez inwencji twórczej i fantazji userów "świat mobilny" byłby nudny... :cool:

Tak więc... myśl i kombinuj. Materiałów dotyczących Dżingli TV jest stosunkowo mało w sieci. Jeśli będziesz miał dobry "patent" na "coś_tam" w MXie to tylko cieszyć się pozostaje :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może by tam antenke taka mała od routera czy czego przylutować :D

byłoby git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Napisano (edytowane)

@up

Może... ;)

Popatrz na poniższy link - może to rozwiązanie Ciebie zainteresuje:

https://picasaweb.google.com/amadonr/ImitoMX1?authuser=0&feat=directlink#slideshow/5835632478065785074

Pewien zapaleniec wdusił iMietka do obudowy po TV-Boxie LG ST600... :o

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający lub odnosząc się do niego, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam zastanawiam się nad takim zmodyfikowaniem, czyli jakiś android dongle wsadzić do obudowy a w niej nisko profilowy wiatrak oczywiście dosyć spowolniony aby był bezgłośny i wyprowadzone złącza miedzy innymi karta usb-ethernet.

Mam pytanie, czy z tego ustrojstwa da się ściągnąć ten radiator ? chciałbym zastosować własny konkretny z większymi żeberkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wall-E widzę że już trochę " przewalcowałeś " tego !? może byś mi podpowiedział jak mam się " zabrać " za Cabletech URZ0351 - chcę wywalić androida i zainstalować linux ( PicUntu-4.5-Basic lub ubuntu 13.xxx ) - przewertowałem " tony " opisów porad itd... i wielka D...... ( mam pościągane niby wszystko co potrzeba ? ) w win8 widzi go ale jako " Found Mass Storage Usb " a nie jak to Ty opisujesz ?.

Jak byś mógł mnie trochę oświecić - podpowiedzieć to był bym :hyhy: .

Adres do zdjęć po rozebraniu : Tytu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi